Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van vagy sem?

Szerintetek igazam van vagy sem?

Figyelt kérdés
6 hónapos terhes vagyok és táppénzre szeretnék jönni mert takarítónő vagyok.Most elkaptam egy felsőlégúti vírust férjem két hét mulva küldene vissza dolgozni. Haragszom rá. jogos?

2012. márc. 3. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
igen,belélegzed azt a sok tisztítószert,a kis magzatnak szerinted jót tesz az?:/
2012. márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt talán az orvosnak kellene eldönteni, mikor dolgozhatsz. Első szempont a baba egészsége. A férjedet bizonyára az anyagi vonzat motiválja. Kérdezd meg tőle, mi a fontosabb, de mindenképpen te döntsél.
2012. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez az orvos döntése kellene legyen. Ha az állapotod indokolja, akkor táppénz, de ha nem, akkor nem, akkor nem kell betegállományba vonulni.


Én alapból borzalmasan haragszom azokra a nőkre, akik kitalálják,hogy ők ennyi hónapig dolgoznak és ha semmi bajuk akkor is eljönnek táppénzre. Miattuk fognak engem is elküldeni, ha egyszer teherbe esek. Más az, ha tényleg van ok, de ha valaki egészséges, akkor nyugodtan dolgozhat.

2012. márc. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jársz terhesgondozásra? Mert akkor gondolom beszéltél az orvossal és a védőnővel a tisztítószerekről. Attól is függ, hogy milyennel dolgozol, szóval, hogy mit takarítasz és hol.
2012. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is az orvos döntse el. Így a párod sem fog neheztelni.

Én vegyesen végeztem irodai és fizikai munkát, 3 héttel szülés előtt jöttem el.

2012. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit takaritassz.

Anyám is takaritott,gyárat amikor öcsémmel terhes lett.

Semmi baja nem volt,az orvos mégis azonnal táppénzre vette a vegyszerek miatt,2 hónapos terhes volt akkor.


Én irodai melót végzek,akkor jövök megyek amikor tetszik csak legyen meg a havi 172 óra.8 hónapos vagyok,jól érezm magam,szerintem onnan megyek szülni,párom úgyis ott dolgozik szintén.

Jogosan haragszol.

2012. márc. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!