Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éve van jogosítványom, de...

20 éve van jogosítványom, de a férjem nem enged vezetni. Bele lehet ebbe nyugodni?

Figyelt kérdés

Emiatt gyakorlatom semmi, szerinte én tönkretenném az autót ( ami egy kocka lada )

Ő használja, amikor kedve tartja, én meg, ha dolgom van busszal, vonattal megyek.


2009. jún. 8. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
én megkérdezném tőle, hogy mi van, ha egyszer vele történik valam baleset, elesik, beüti valamilyét úgy, hogy nem tud vezetni. esetleg netalán eltörik a keze vagy a lába. akkor ki hogy fog mozdulni? netán hogy viszed be a kórházba, orvoshoz? vagy akár ha vannak gyerekek, unokák, azoknak is szüksége lehet arra, hogy autóba ülj! kérd meg, hogy menjen veled, hadd gyakorold egy kicsit legalább. nem igaz, hogy ennyire fafejű legyen, hogy ennyit nem tud megengedni.
2009. jún. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Az autó nyilván közös, nem kell kuncsorognod érte. A helyedben én már rég kijártam volna az igazamat. Szerencsére a Ladákat nagyon elrontani nem lehet :) Gyerekkoromban a szüleimnek az volt, 13 évig semmi baja nem esett, pedig anyukám is vezette.
2009. jún. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Vegyél pár órát frissítésül vezetésből, aztán hajrá!
2009. jún. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Egy vígasztaljon. Nekem 29 éve van, és egy métert nem vezettem.
2009. jún. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
hát ha nincs gykaorlatod, azaz kijöttél a formából, akkor persze ne vágj bele a vezetésbe, de kérd meg hogy foglalkozzon veled, hogy fejlődj, és rád merje bízni a kocsit.
2009. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Nincs véletlenül egy olyan rokonod, vagy barátod, aki szívesen gyakorolna Veled? Szerintem, ha a férjed ennyire nem bízik az "ügyességedben", nem valószínű, hogy türelemmel tudna tanítani, lehet, hogy minden ejtett hibádat önigazolásnak venné. Persze igazi rutint akkor szerezhet az ember, ha egyedül vezet, de könnyebb lenne az átmenet, ha az elején párszor segítene valaki. Utána pár könnyebb "kaland", mondjuk egy éjszakai bevásárlás a Tescoban, parkolás gyakorlás a kongó parkolóban. Mindenképp vágj bele, mert vezetni öröm is, nem csak szükség, kivéve talán amikor 4m/óra sebességgel "hajtasz" a budapesti dugóban.
2009. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem jó férjet választottál:)) Nekem is kb. húsz éve van jogsim, de mindig utáltam vezetni, és nálunk emiatt áll a bál alkalmanként, hogy nem vezetek.

Viccet félretéve, szerintem is vegyél pár órát oktatótól, hogy felfrissítsd a tudásod, aztán hajrá!!

2009. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg a férjednek, ha nem hagy vezetni, veszel magadnak egy saját kocsit.
2009. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez így elég gáz. Ha nem akarja, hogy vezess, akkor fuvarozzon el ő mindenhová. Nehogy már azért buszozz, meg vonatozz, mert ő ilyen. Ha mentek valahová, akkor kérd meg, hogy hadd vezess. Úgy legalább felügyelet alatt tud tartani és szerezhetsz egy kis rutint.
2009. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!