Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok arra, ha a...

Hogy reagálnátok arra, ha a szüleitek fel se köszöntenének a születésnapotokon?

Figyelt kérdés
Nekem most még egy sms-t se írtak,pedig én nekik szülinapjukra tortát sütők,ajándékot veszek.
2012. márc. 3. 20:19
1 2
 1/13 bánomisén ***** válasza:
72%

A megoldás: ne vegyél ajándékot, ne süss tortát. Ha ők figyelmetlenek, neked sem muszáj figyelmesnek lenned. Egy gonddal kevesebb.


Ha velem történne ilyen, meghökkennék és befejezném a családi születésnapok számontartását az esetükben.

2012. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Engem sosem köszöntöttek, pedig lassan 40 vagyok. Amolyan szükséges rossz voltam nekik mindig.
2012. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
23%
Kovacs KAtinak van egy regi szama: UGy szeretnem meghalalni c. TEhat most talan tulsagosan elfoglaltak, de ezzel nem artottak neked egeszsegileg, s nem kellene ennyire a lelkedre venni, hiszen elfelejthettek, vagy pedig meglepetest szeretnenek szerezni, de meg ez nem keszult el, tehat turelem, rozsat terem! Ez nem ok arra, ahogy sertesnek vedd, mivel barmi kozbe johetett, talan betegek stb.
2012. márc. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Besértődnék.
2012. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Boldog születésnapot, kedves! Bizonyára nem azért vetted az ajándékot és sütötted a tortát, mert viszonzást vártál, hanem önzetlenül. Megfeledkeztek róla, gondolom már nem 20 évesek és a mi korunkban az ilyesmi egyre gyakrabban előfordul. Ne vedd a szívedre! Tudom, hogy jólesett volna egy kis figyelmesség, de emiatt már ne bánkódj, lépj túl rajta.
2012. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Írj az anyukádnak egy köszönöm, hogy megszültél sms-t! Lehet, hogy csak elfelejtették, de ez finoman eszükbe juttatja. Ha pedig szándékosan nem köszöntöttek fel, akkor jó kis fricska :)! Egyébként BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!
2012. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Eszembe jutott milyen alakú tortát süthetnél nekik az ő szülinapjukra, de félek ez egyes családokban komoly botrányokhoz vezetne, pedig rohadt nagy poén lenne :DD
2012. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,szándékosan teszik ezt,nem sima feledékenység
2012. márc. 3. 21:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Engem apám még soha életemben nem köszöntött fel, anyukám csak akkor, ha otthon vagyok és valaki más felköszönt, akkor ő is csatlakozik. De csak ezért nem hívna fel. Nem mondom, h jól esik, de nem őrlődök miatta. Néha azért eszembe jut, h ez másoknál másképp van és akkor fáj.
2012. márc. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nem arról van szó,hogy visszaakarja kapni a tortát meg ajándékot,hogy ő is kapjon,de meddig tart egy Boldog szülinapot (szóban,sms-ben) ????

Én is megsértődnék,de nem szólnék nekik ettől függetlenül lehet,hogy tortát nem sütnék meg ajándékot sem vennék a szüleimnek de egy Boldog szülinapot odaböknék nekik,hogy azért mégis különb legyek tőlük.

2012. márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!