Igaza van anyamnak?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok, sajnos meg nem sikerult talalnom munkat es most rajuk vagyok szorulva, de ez csak most van, mert az elmult egy evben magamat tartottam el. Bele szol mindenbe, mert azt mondta amig itt vagyok bele is fog, nem minthogyha akkor nem szolt volna mikor eltartottam magam. Nem ereztem kulonbseget. Mi az amibe beleszol? Az exemet utalja, miatta szakitottam es egyszeruen ha kimegyek nyomoz utanam h kivel voltam kint, mert ha mar vele beszeltem vagy csak ott volt ahol en, elkezd itthon hisztizni mint az idiotak. Szoszerint! Mindenkit utal es en nem vagyok ilyen ember, nincs miert utalnom az exemet sem. De o elvarja. Nem birom mar, h ertesem meg vele h nem lehet ilyen. Segitsetek es adjatok tanacsot, ti mit tennetek a helyembe?
2012. márc. 4. 09:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Bovebben is kifejtem, de muszaj errol irnom valakivel.
2012. márc. 4. 10:03
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Alapvetően igen. 21 évesen nem kötelessége eltartani, ha megteszi, akkor teljes joggal várhat valamit cserébe. Neked nem kötelességed utálni az exed, viszont mondhatod azt, amit hallani akarnak! Ugyanis egy anyának mindíg a pici gyereke maradsz, mindíg óv. Ennyi. Kicsit alkalmazkodni kéne, tudod, a kegyes hazugság pont erre van, és mindenki boldog.
2012. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Próbáld meg eltűrni, amiket mond. Tegyél úgy, ahogy ő szeretné, mondd azt amit hallani szeretne. Próbálj meg mihamarabb állást találni és amint tudsz, költözz el.
2012. márc. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!