Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna titeket, hogy ha a...

Zavarna titeket, hogy ha a párotok/férjetek rendelkezne minden vagyonnal?

Figyelt kérdés
A párommal együtt vagyunk 3éve és tervezi, hogy megkéri a kezem. Neki van saját lakása, autója amit a szüleitől kapott. Semmi hitel. A ház gyönyörűen berendezve. Az én szüleim sem szegények, de ők semmivel nem tudnak támogatni, még 100ezer Ft-tal sem, nemhogy házzal meg autóval. Félek, hogy később ebből problémák lesznek (talán nem is a párom, hanem anyósomék részéről)...Titeket zavarna ez a dolog, hogy Te nem tudsz hozzájárulni a közös lakáshoz semmivel?Ha lehet kort is írjatok. 25F / 20N
2012. márc. 4. 15:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nálunk nekem van házam,én vagyok a nő.10év alatt soha nem vágtam a fejéhez hogy itt nincs semmije.Mindketten tisztában vagyunk vele hogy kinek mije van de ez nem téma,még nagy veszekedéseknél sem.Nekem abból a szempontból nehéz hogy mindig azt érzem nem érzi magáénak a házat,igy állandóan azon kattogok nehogy megsértem egy rosszul kifejezett mondattal.Soha nem mondtam pl azt hogy házam,mindig házunkat mondok ezzel is probálom éreztetni vele hogy az övé is.
2012. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

15:46

"Ja persze, utolsó, kibújt a szög a zsákból: ha vagyon nélküli férfiről van szó, az törődjön bele, hogy semmi sincs a nevén és örüljön, hogy így is szeretik, de ha nőről van szó, az már gáz..."


Ez így van. A nő húzza a rosszabbat ha válás után kiteszik 2 gyerekkel az utcára, nem a férfi...

Egy nőnek jó, ha van saját lakása, mert a magyar pasik nagy része nagyon pénzéhes, és zsarnok tud lenni, amikor valami az övé...ja és szépen fel is tudják róni.


Amúgy meg régebben legalább közösen építkeztek közös házat, ez még mindig inkább fair, mint manapság. Ha összeházasodsz egy f@szkalappal, akinek van lakása mindene, mert már 30 múlik, mire házasodik, persze 20-onéves lányt vesz el, akinek nincs semmije. Váláskor meg mehet a lány vagy már nőként az utcára, gyerekkel vagy gyerek nélkül, hogy a semmiből építse fel újra az életét...hát ez a szép.... és igenis egy nőnek sokkal rosszabb a helyzete ha nincs vagyona.

2012. márc. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!