Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki lenne elmondanom a szüleimnek, hogy nagyon szerelmes vagyok? 16/F

Figyelt kérdés
2009. szept. 18. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Sőőőt mond is el! Én emiatt szakítottam a bnőmmel mert nem mondta el a szüleinek! Eggyeltalán nem ciki, mond csak el!
2009. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy ez miért kérdés? Bár attól függ, milyen kapcsolatban vagy velük. Nekem természetes, hogy a lányom mindent elmond, így az új szerelmeiről is tudok.

Szerintem mondd el!

2009. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
ez komoly?! mármint a kérdés?! már miért lenne? bár én nem mondtam el, minek?:D mivel leszek több vagy kevesebb, amikor hozom haza a csajt úgyis észre veszik és rákérdeznek :) majd akkor megmondom mi a szitu :)
2009. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert eddig még ilyen dolgokat nem beszéltünk meg. Szerintem kicsit zavarba is jönnék ettől a témától
2009. szept. 18. 22:28
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

22:05 ös vagyok, lenne 1 kérdésem, de nem muszálj válaszolni, Anyádék vernek? vagy hogy nem mersz ilyet elmondani olyan mintha katonásan nevelnének... én példáúl tök magabiztosan mondok el nekik mindent mert akkor tudják hogy komolyan gondolom és lazán kell felfogni mármint szerintem se anyád se apád megenni nem fog :D:D omfg :D

úristen :D szerelmes vagy mi lesz mit fog mondani?:D fiatal vagy vágd le, 18 felett max?:D :D:D:D

2009. szept. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne mondhatnád el?

Biztos meg fognak lepődni, de szerintem örülni fognak :-)

2009. szept. 19. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Vagy nézhetjük olyan szemszögből is a kérdést h minek is kéne elmondani egyáltalán?
2009. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Simán elmondhatod... Ez nem szégyen! :D
2009. szept. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1. mondaná a halál(elég akkor, ha bemutatom)

2. úgyis rájönnek

3. csak akkor lenne ciki, ha fiú létedre fiúba... ha érted mire gondolok.

2009. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze! A szülő arra való, hogy minden (jó, bizonyos határokig) megbeszélj velük. Akár öröm, akár bánat ér. Még örülnek is neki, ha beavatod őket. Üdv, Z
2009. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!