Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy szerelmes vagyok egy nálam 16 évvel idősebb férfiba?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és kölcsönös szimpátia alakult ki közöttünk.Mindig is az idősebb pasik vonzottak, soha nem a korosztályombeliekkel ismerkedtem.

Szerintetek mit szólnak majd a szüleim??( közöttük is 13 év korkülönbség van)


2011. szept. 5. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Így kell elmondani:


Anyu, Apu, szerelmes vagyok egy nálam 16 évvel idősebb férfiba!


Ezt "szólják" majd:


GÁBOR, Te kis KÖCSÖG!

2011. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem annyira gáz ez a korkülönbség ilyen korban. amúgy meg felnőtt nő vagy!
2011. szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1. XD
2011. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy ??
2011. szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
lány:)
2011. szept. 5. 13:13
 6/10 anonim ***** válasza:
hasonló korú ismerősöm nemrég ment hozzá egy nála kb 13 évvel idősebb sráchoz, szóval minden lehetséges.
2011. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmi különösebbet. Gratulálni fognak és kész! Szüleim között is ennyi a korkülönbség.
2011. szept. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

22L/35F


Simán járható! Ezzel semmi baj nincs. Mond meg a szüleidnek, hogy van az életedben egy komoly férfi.

2011. szept. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha már "kevertek" azaz volt köztetek akármi kapcsolat akkor mondd el nekik ez van. Ha még nem kerültél közelebbi viszonyba a férfival és esetleg nem kölcsönös a dolog akkor szerintem felejtsd el... Az ilyesminek nincs jövője... Vagyis én nem hiszek ebben 7-8 még belefér de 16 már nagyon sok. Na meg életembe sokszor éreztem hogy szerelmes vagyok de vissztekintve eddig 1-szer voltam tényleg. Lehet te sem vagy az csak úgy érzed. Persze most bizonygatni fogod hogy az vagy de majd meglátjuk... :)
2011. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6évvel ezelőtt 18 évesen jelentettem be, hogy 17 évvel idősebb férfi a szerelmem. Ledöbbentek, de mára tudják, ez nem játék.


24/N

2012. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!