Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kisbaba aki egy az...

Van olyan kisbaba aki egy az egyben apára hasonlít? =)

Figyelt kérdés

Teszem fel apa így néz ki: Fekete haj, nagyon barna szem, jól kinéző arc, átlagos alak, szeret gitározni


Lehetséges, hogy a kislánya/kisfia ilyen lesz:


Kislánya: Fekete haj, nagy kerek barna szemek, szereti ha apa gitározik, és érdeklődik is afelé a hangszer felé?


:)) Ilyen létezik?


2012. márc. 4. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Persze, de ez miért kérdés?!:)
2012. márc. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Én remélem nekem ugyanolyan aranyos fiam lesz, amilyen aranyos a párom és ugyanolyan lányom amilyen én vagyok :D:D
2012. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

: D Köszönöm a válaszokat, azt hittem ilyen nincs :)

Ilyet szeretnéék :))

2012. márc. 4. 21:57
 4/19 A kérdező kommentje:

Viszont ez gondolom fordítva is lehet, hogy a kislány anyára hasonlít nagyon, hogy szinte apára nem is.

Azt én nem szeretném :))

2012. márc. 4. 21:58
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek hasonlithat az apjára, az anyjára, a nagyszülökre mindkét ágról, illetve a korábbi ösök közül valakire, vagy ezek keveréke lesz.


Elöre eldönteni nem tudod, hogy milyen legyen.

2012. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Minden szerelmes nő pont olyan gyerekről álmodozik, mint amilyen a pasija / férje :) És valakinek be is jön. Tudod ez részben genetika, részben mázli kérdése :)
2012. márc. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A főnököm fia egy az egyben az anyuka: erős csontozat, sötét haj, étcsoki szem. A kislánya pedig vékony, szinte szikár, szőke haja van és világoskék szeme. Stan és Pan :)

A lányom is nagyon hasonlít az apjára, bár köztünk kinézetre nincs akkora ellentét. Volt hogy azt hitték testvérek vagyunk. Szőkék, zöld szeműek és magasak vagyunk.

A szemszínen először ne ijedj meg, a legtöbb baba (ha jól emlékszem 85%uk) kék szemmel születik, ami később változhat.

2012. márc. 5. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Van,az enyémről csak a bajusz hiányzik:))
2012. márc. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam kiköpött apja, én még ilyet nem láttam. :) Még apa ferde popsiját is örökölte, elég muris :)
2012. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Tehát lényegében minden nő úgy látja hogy a gyerek tisztára apja :) Én is :) ÉS én sem láttam még ilyet :)
2012. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!