Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan kisbaba aki egy az...

Van olyan kisbaba aki egy az egyben apára hasonlít? =)

Figyelt kérdés

Teszem fel apa így néz ki: Fekete haj, nagyon barna szem, jól kinéző arc, átlagos alak, szeret gitározni


Lehetséges, hogy a kislánya/kisfia ilyen lesz:


Kislánya: Fekete haj, nagy kerek barna szemek, szereti ha apa gitározik, és érdeklődik is afelé a hangszer felé?


:)) Ilyen létezik?


2012. márc. 4. 21:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Jaaj de édesek voltak : )

főleg a ferde segges :) Igen hallottam valahol, arról hogy kék szemmel szület a többség :) De ismerek egy ikerpárt aki barna szemmel született:)

Én is majd egy olyat szeretnék, ami apára hasonlít :) Igaza is van abban egy másik válaszolónak, hogy nagyon sok Nő, titkon erről álmodozik:)

2012. márc. 5. 14:26
 12/19 anonim ***** válasza:
A fiam úgy néz ki mint én csak kicsibe. Csak a füle az anyjáé :)
2012. márc. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen van olyan.

Keresztfiam egy az egyben az apjára hasonlít, kb. olyanok, mint 2 tojás, még kiskorában sem tudta volna letagadni, hogy övé a gyerek. :)

Arc, orr, száj, stílus, az autók iránti szenvedély és még sorolhatnám.

2012. márc. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
utolsó kettő: De aranyosak voltak, biztos jó az anyukáknak:))
2012. márc. 7. 16:29
 15/19 anonim ***** válasza:
Kiskoromban kiköpött apám voltam, főleg, hogy rövid hajam volt. De ahogy nőtten elkezdtem anyámra is hasonlítani.
2012. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
: ) Én meg állítólag, apa nagymamámra hasonlítok nagyon. De mondták már, hogy apára is nagyon, anyutól csak a szemem színét örököltem, ami libaf*s zöld. Szóval örököltem volna apu, boci barna szemét én is:)(mint fiú tesóm)
2012. márc. 7. 20:20
 17/19 A kérdező kommentje:
örökölthettem volna*
2012. márc. 7. 20:20
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen lètezik, hogy egy az egyben az apukàja kikopott màsa :) de nyilvàn hasonlìthat az anyàra is.. egy-egy vonàsok erre, màsok meg arra hasonlìtanak. Mindenesetre majd kiderul, ha megszuletett, addig meg turelem. :)
2012. márc. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
: D Köszi, nem a mi picink : D Nincs kivel, meg hát ez csak egy érdekkérdés volt, nem állok ilyen dologban
2012. márc. 18. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!