Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy újra rendbe...

Mit tegyek hogy újra rendbe legyen az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,hát nem is tudomhol kezdjem.Elég rendben volt az életem,barátnőm akit nagyon szeretek,itthon is okés volt minden,kiderült hogy jön a baba is szóval minden tök rendben volt,boldog voltam.Ám 2 hete barátnőm úgy döntött lelép.Haza ment,itthagyott úgy döntött elhagy,miközben a mi babánkat várja.Ő ezt arra fogta hogy hiányzik a családja (az elején) amit megértettem,utánna jött az hogy azért mert nehéz anyagi körülmények között élek,most ott tartunk hogy azért mert döntésképtelen senki vbagyok szerinte...Ez volt a második pofon az után hogy itt hagyott...utánna jött az hogy nem lehet közöm a gyerekhez,mert az anyjáék meghalnának értük de én nem..Kérdem én honnan tudja??Miből gondolja?Szóval a lényeg hogy aláz,semmibe vesz bármit teszek nemjó,én vagyok a szar a szemét.Ezek után jött az amit nemtudok hova tenni,Örjöngök,török,zúzok,sírok a nap 24 órájából 14-et,és erősen félek attól hogy kárt teszek magamban.Úgy érzem ehez kevés vagyok,főleg azokután amit írt nekem "a gyereknek majd azt mondom el akartad vetetni"

Nem tudom mit tegyek kihez forduljak hogy enyhítsem ezt a betyár nagy fájdalmat??mit tegyek hogy szeressen?mert egyre jobban érzem azt hogy nem szeret :'( egyszerüen nem bírom :'( kérlek segítsetek.Remélem nagyjából lehetett érteni a problémámat.

Sziasztok.22/F


2012. márc. 5. 13:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%

Ne rinyálj, légy férfi, hogy akarsz így felelős apuka lenni?


Jó, a csaj dobott, nem szép tőle, de mit lehet tenni? Fel kell állni, attól még az a te gyereked lesz és lehetsz felelős, jó apa (annak is kell lenned). Csak ahhoz tanuld meg az első dolgot, amit egy szülő megtanul: első a gyerek, félre az önzéssel.


Ne magadat sajnáld, ne őrjöngj, ne törj-zúzz, hanem készülj fel az apaságra. Mutasd meg, hogy - az anyukával párban vagy nélküle, de - jó apa leszel.


Ne puncsolj a lánynak, de mutasd ki, hogy te 100%-ban részt kívánsz venni a gyerek életében - ezt nem is tilthatja meg.


És ki tudja, talán ennek köszönhetően újabb esélyt is ad. De ne ez legyen a fő cél, mert már nem te vagy az első, hanem a gyerek. És annak a gyereknek apa kell, úgyhogy szedd össze magad.

2012. márc. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
pedig most igenis "rinyálj", azaz sírd ki magad, ezen nagyon nehéz dolog túllenni, de muszáj. A gyereket nem tilthatja el tőled, ha ezt akarja, el is veszik tőle. Egyértelmű, hogy nem szeret! Gondolom, van helyetted más, másképp nem hagyná el a gyereke apját...Anyósék meg ilyenkor mindig a saját gyerek oldalán állnak, még ha maga az ördög is, velük ne foglalkozz.Próbáld a jó oldalát is meglátni: Biztos, hogy egy ekkora sz.métládával akartad leélni az életedet?! Ennek a gyereknek te vagy az apja, ami 20% fizetéselvonással jár, minden 2. hétvége a tied, minden 2. ünnepnap, szünidők fele. Megéri. Mellette pedig kezd új életet! Idő, és kihevered, lesz új társ, gyerekek. Fel a fejjel, más is járt sajnos így, eléggé lezüllöttek erkölcsileg az emberek...
2012. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló nagyon szépen elmondott mindent. Viszont még 1-2 dolgot hozzá teszek, énis hogy ha annyira magad alatt vagy akkor keresd fel az egyik barátodat aki végig hallgat vagy a családodat akivel jóba vagy. A lényeg hogy minél hamarabb össze kell szedned magad és bizonyítani hogy készen állsz a gyerek nevelésre.

Viszont a barátnőd a gyereket nem tilthatja el tőled tehát jogod van látni mert az apja vagy és a gyerektartást is csak akkor kérheti ha bírósági papír van róla tehát hivatalos és akkor követelheted ha odáig fajul a helyzet hogy láthasd a gyerekedet törvényesen. Először is még ne fordulj ilyen helyre várd meg a gyereked születését akkor próbálj meg minden apró kis kavicsot megmozgatni hogy legalább láthasd. Ha a csaj teljesen ki akar zárni a gyereknevelésből akkor már bírósági ügy is lehet a dologból ami azért nem egy egyszerű. A lényeg az ha nem láthatod a gyerekedet de követeli a tartás díjat akkor is nyugodtan fordulj ügyvédhez tanácsért. A legfőbb az hogy ne hagyd hogy tönkre tegyen téged. A lány már valószínű hogy nem szeret téged lehet már van más valaki is, kitudja de az is lehet hogy hónapokkal később nem fogja bírni nélküled. Tehát fogod magad összeszeded magad, és felkészíted magadat az apaságra akár segítséggel is. Remélem minden jól fog majd alakulni. Persze ezekre még idő kell tehát türelmes légy.

2012. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Valami csak történt, hoyg így megváltozott! Hagyd kicsit nyugodni, aztán menj el hozzájuk! Beszélj a szüleivel, azok biztos higgadtabbak, és hatnak a lányukra, hyog a gyerek apja mellett ahelye!
2012. márc. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is volt valami, azért a nők terhesen csak úgy nem ugrálnak el a gyerek apja mellől.
2012. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
45%

Csak arra tudok tippelni hogy míg együttvoltatok, félrement a csaj és nem te vagy az apja.

Ez az egy dolog van ami megmagyarázná a viselkedését...Nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de más egyszerűen nem jut eszembe miért tehette ezt. Gondolom a bűntudat miatt.

Kérj apasági tesztet, amint lehet.És magyarázatot...

2012. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Látod, mennyi biztatást kaptál, ne légy elkeseredve, így a felnőttkor küszöbén ugye új gondokkal kell szembenézni. Persze, hogy nem tudod mi alapján kezelni a helyzetet, mert ilyen még nem volt az életedben. Az első az, hogy mondott a lány bármit is, azért mondta, hogy megbántson, mintha te egyedül tehetnél a kialakult helyzetért. Ő is tele van most kétséggel, és kényelmesebb visszakozni a szülői ház biztonságába, mint vállalni azt, hogy mi ketten együtt jóba rosszba, míg a halál el nem választ. És tudod miért? Mert téged is gyereknek tart és tudja, hogy egyedül nem tud megbirkózni a szituációval, és neki is igaza van.(feltételezem, hogy ő is max. 20 éves lehet)Az első teendőd, hogy mihamarabb munkát találj, és bizonyítsd be a lánynak (és a szüleinek)hogy alkalmas vagy az apaságra. A többi másodlagos. Vége a gyerekkornak, Nagylegény!
2012. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Lehte, hoyg csak meg van ijedve, hoyg anya lesz, azért kiabál tüsköt békát, zavarodottságában! Kitisztulhat ez, csak te mondd el, érthetően, hoyg örülsz a gyereknek és nem mondassz le róla.
2012. márc. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
"Örjöngök,török,zúzok,sírok a nap 24 órájából 14-et,és erősen félek attól hogy kárt teszek magamban."-Nem lehet hogy ez miatt ment el? Ha most ilyen vagy gondolom egyébként sem a nyugodtságodrol vagy hires....gondolom rájött hogy nem ilyen életet akar magának és a gyerekének.
2012. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
64%
Rinyáld ki magad aztán állj a sarkadra, azt nem mondhatja hogy nem lehet közöd a gyerekhez, ezt nem ő dönti el.
2012. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!