Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges hogy rendbe legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy rendbe legyen a kapcsolatunk ezek után?

Figyelt kérdés
Szakított a barátom mert nem tudja mit érez, majd 2 napra rá eldöntötte velem akar lenni, a barátai szerint összevan zavarodva azért nem tudja.. Nemrég megcsalt,de elmondta szakítás előtt...Lehetséges hogy megváltozzon és normális kapcsolatunk legyen, megcsalás nélkül?
2011. okt. 12. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem lehetséges

igazából fiúban bennevan az ösztön hogy csajozzon.

én is 1x csaltam meg az aktuális barátnőmet és iszonyatosan megbántam :S igaz én nem mondtam el neki mert beszari vok hogy kidob vagy ilyesmi :d (hál istennek anonim maradok :D)

szóval megbántam és én se tudtam pontosan hogy mit akarok de bennem kialakult hogy mostmár csak a barátnőm kell, senki más. azóta lehetett volna más csajjal is alkalom megcsalásra de nem éltem a lehetőséggel mert az első alkalom megmaradt hogy nem éri meg.

szerintem lehet jó kapcsolatotok megcsalás nélkül, de ez nem biztos persze. én pl nem csalnám meg soha többet a barátnőmet :) pasidat meg te neked kell ismerned :)

2011. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia en csaj vagyok 20 eves es ugyan ezt erzem minz a pasid! ossze vagyok zavarodva, negy eve vagyunk egyutt a parommal de nem tudom mit tegyek en szeretem ot de szerintem nem o az igazi! mar odaig fajul a helyzet h megcsaltam fizikailak es erzelmileg is! szerintem a mikapcsolatunk mar soha nem fog rendeb jonni!!!o imad engem es en vagyok a mindene!! nem tudom h hogy mondjam el neki h mit erzek beszeltunk mar rola de o hajthatatlanuk akar engem!!! L/20
2011. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, azt mondta nekem hogy megbánta és megérti ha ezek után nem akarok vele lenni.. aztán szakított h megtudja milyen nélkülem, utána buliba megint velem volt.. és most együtt vagyunk,fősulis, ma megy bulizni és tnap elmondtam neki h ha megcsal még egyszer, akkor elhagyom, és erre beszélni alig akart velem.. én olyannak ismerem h nem tenné meg, de hát megtette 1x, pedig azt hittem nem fogja..
2011. okt. 12. 13:17
 4/6 anonim ***** válasza:
hat igen neha az ember megbanja h mit tesz! en is megigertem a pasinmak h tobszor nem hivom fel a azt a gyereket aki vegdte problemaink vannak es megis megtettem!!! szvl..en mar tudom h nem oz az igazi es minel elobb tissztazni akarom ezt vele! nem akarom tobbet alazni! de ha neked igy jo h megcsalt es meg ezek utani is tunal vele lenni hat probaljatok meg! ha meg nem akarod h bantson es megalazzon akkor szakits vele es kezd ujra az eletedet! neha rosz dolgok kellenek ahoz h valami mas jobb legyen!!!! L/20
2011. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én tuti nem lennék egyutt egy ilyen pasival


29/N

2011. okt. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem csal meg, de a kérdés inkább az, hogy te mennyire tudsz majd megbízni benne.
2011. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!