Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jött haza, félek, hogy...

Nem jött haza, félek, hogy baj történt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Még együtt lakunk, de múlt héten szakítottunk, viszont egyikünk se tud azonnal hova költözni. Ma délután 5körül elindult a postára, de előtte váltottunk pár szót arról, hogy most akkor mi lesz, ő remélte, hogy azért majd csak megoldódik a dolog, én meg mondtam, hogy szerintem nem fog és mivel én is szomorú voltam, vagyok azt mondtam, hogy talán jobb lenne mindent elfelejteni.

Gondja van az alkohollal, ez az egyik indok, amikért a szakításra jutottunk, félek, hogy vagy elalszik valahol a hidegben, mert annyira részeg és kihül. vagy annyira részeg, hogy valamit csinált magával. Nem megyarországon történik mindez.

Hívjam az anyját? Bár ő se tud mit kezdeni, 600km-re van innen. Már körbejártam a várost, semmi. ha hívom a 112őt, ott meg elhajtanak a francba, hogy majd hazajön..

MI A JÓ FENÉT CSINÁLJAK????


2012. márc. 5. 22:19
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne mi történt! Sajnálatból viszont semmiképpen ne maradj vele!!
2012. márc. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Majd irj mi volt nagyon érdekel engem is!
2012. márc. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A lényeg, hogy hazaért!

Mi történt vele,merre járt?

2012. márc. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Várjuk, hogy írj!
2012. márc. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben hagyjuk aludni a kérdezőt, gondolom, hulla fáradt. Ez akkoris megviseli az embert, ha exről van szó.

Sajnos én is ismerem ezt, a kedvesem verekedésbe keveredett, kirabolták, nem tudta elmondani ki is ő, ezért bevitték.

Én meg otthon vártam nagy pocakkal, hívtam, idegeskedtem, haveroknak csörögtem, ők azt mondták elment már, hívtam a kórházat, ott nem volt.

Nagyon rossz volt. Aztán reggel beragasztott orral hazajött.

2012. márc. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2012. márc. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Írj majd.
2012. márc. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok, hogy aggódtok ti is. Lehet, kicsit félreérthető voltam, nem történt vele nagy dolog, de biztos vagyok benne, hogy nem az igazat mondta.

Olyan szagot húzott maga után, mint aki egész éjjel egy diszkóban volt, tehát tuti, hogy valahol zárt térben volt, nem csak sétálgatott fel alá, ahogy mondta. Kérdeztem merre volt, elmondta a város melyik részében bandukolt, arra jártam én is többször, mégse láttam..


Már idegemben a testvérével beszéltem interneten, hogy milyen bajt látok, hogy ezért szakítunk. Nem tudott semmiről, amikor pedig felhoztam az alkohol bajt, akkor meg nem hitt nekem. Szerinte nem alkoholista, mert nem iszik meg napi 1 üveg whiskey-t. Mondom még szerencse.

A testvére mondta, hogy ne mondjam el az anyjának, mert nagyon ideges lesz, túlaggódja magát, van elég izgulnivaló, most a huguk miatt. 3an vannak tesók.

Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy hogy van ez.


Aztán próbáltam az exemből is kicsalogatni pár szót, hogy végre tudjam, milyen is ő, miért is ilyen, amilyennek látom..

Azt mondta, hogy eldöntötte, ő nem akar olyan lenni az mint az anyja, hogy ha baj van, akkor felidegesíti magát hirtelen, aztán hopp, imntha elvágták volna nem szól semmit senkihez. Aztán tegnap este rájött, hogy márpedig pont ugyanezt a hibát követi el minden egyes alkalommal.

Sajnálom is, de nem tudnám akkor sem folytatni.

Örülök, hogy előkerült, de nem tudom, hogy elmondjam -e az anyjának...

2012. márc. 6. 10:00
 29/29 anonim ***** válasza:

tesója tudjon róla,aztán majd ő eldönti hogy az anyjuk tudjon-e róla.

Te már csak ex vagy,ne szólj bele.

2012. márc. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!