Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jó ideje külföldön élek, idén...

Jó ideje külföldön élek, idén látogattam haza. Általános jelenség az alábbi vagy csak velem történt meg?

Figyelt kérdés
Jó ideje külföldön élek, idén látogattam haza. Épp a fővárosban sétáltam, a Mátyás templom környékén amikor észrevettem, hogy egy ijfú hölgy (max 22 lehetett) elejtette a tárcáját. Elnézést, elnézést, elejtettél valamit megszólítással felhívtam rá a figyelmét. Ő megfordult, felvette, rámnézett és azt kérdezte mióta is tegeződünk? Csak annyit mondtam neki: szívesen, máskor is. Ekkora divat mostanában ennél a korosztálynál a bunkóság vagy ez csak egyedi eset volt? 34/F
2008. dec. 12. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
98%

én 21 vagyok.de kedvesen megköszöntem volna,egy mosoly kíséretében.

biztos csak játszotta az eszét a csaj.

2008. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Bunkóság mindig volt, van, lesz :-)) De divatnak nem nevezhető. Sajnos Te belebotlottál egy buta csajba, de nem mindenki ilyen... Lehet, hogy csak zavarban volt, és utána rájött, hogy meg kellett volna köszönnie, hogy ilyen rendes vagy...

Lényeg, hogy Te a tükörbe tudj nézni nyugodt szívvel, másokkal ne törődj! Én az Ő nevében is megköszönöm Neked, mert jó tudni, hogy vannak még becsületes emberek a világon... :-)))

2008. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
94%
Az én tapasztalatom alapján alapjáraton divat a bunkóság... Sajnos bármelyik korosztályra elmondható...
2008. dec. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
87%

Egy ilyen esetnél engem nem érdekelt volna a tegeződés, meg egyébként is, akivel lehet, letegeződök (24 vagyok, de nem látszom annyinak).

Csak azért akárkivel akármikor én se tegeződök le, de egy pénztárcás ügylet nem ok arra, hogy erre valaki így reagáljon. Egy SPAM-ként kapott üzleti ajánlat iwiw-en már annál inkább, volt is már ilyen esetem, hogy szóltam az illetőnek, hogy így nem lehet ám komolyan venni az üzletet, ha "haverként" próbálkozik, amikor azt se tudom, kicsoda vagy kicsodának a kicsodája.

2008. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
92%
Annyi ilyen bunkó hülye van sajnos..:S Többen voltunk együtt egy boltban, előttünk fizetett egy huszonéves nő, cigarettát vett. Mikor kiléptünk az üzletből, láttuk, hogy a nő kiejtette a cigisdobozt a táskájából, és elindult a zebrán. Egyikünk felvette a bontatlan dobozt, és a lány után szaladt, hogy visszaadja neki. ,,-Ezt leejtetted az előbb." És mi volt a reakció? ,,-Jaaa..." Utána elfordult, és ment tovább..
2008. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%
Mi a tanulság? Légy te is bunkó. Persze ne az ő szintjükön. Engem is sok ilyen attrocitás ér, bunkó kis divattinik tinidivatban. Egy idő után elkezdtem nem felvenni ezeket, mi több velük, és hangsúlyozom, CSAK VELÜK már én is ilyen lettem. Természetesen akiről lerí - mert hát csak megmondod, hogy kilóg-e a kapa - azokkal tökéletesen emberi módon bánok - úgy, ahogy mindenkinek kéne a többiekkel. Ott tesped a metrón a srác, pirszing a szájban, előtte meg áll a legalább 6 hónapos kismama... :-( Szerintem nagyon kezd ezen a téren eldurvulni a helyzet Magyarországon. Hozzáteszem, hamarosan külföldre, északra költözünk, valami elképzelhetetlenül várom, hogy újra emberek közé érkezzek. Szörnyű, de ez van.
2008. dec. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

A csaj bunkó volt.

De azt is utálom amikor idegenek letegeznek csípőből.

Pl. "fogd meg a kutyádat!" mondja egy vadidegen.

Engem ez is felbosszant.

2008. dec. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%
EGO :P Biztos azt hitte, ismerkedni akarsz, úgyhogy mielőtt meghívhattad volna valamire, gyorsan k*csög volt :D
2008. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
:))huh...hát illedelmes némber:)):))
2008. dec. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
Amúgy pedig egy 34 éves igenis tegezhet egy 22 évest. Vagy akkor ennyi erővel egy 15 évest is magáznia kéne csak azért mert nem ismerti? Hát szerintem nem. 26 évesen én se várom el egy 38 évestől hogy magázzon, kivéve, ha üzleti ügyben tárgyalunk. Talán majd ha a harmincas éveim közepén leszek, akkor magázzon aki akar.
2008. dec. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!