Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy ne bosszan...

Hogy érjem el, hogy ne bosszantson a férjem családja?

Figyelt kérdés

Utál a családja, elraboltam "a fiút", persze a szemembe teszik a szépet, de a férjem mindig el szokta mesélni, hogy épp miket mondanak neki meg egy közös ismerősöm is mesélte, hogy miket mondanak rólam.


Közel laktunk hozzájuk egy ideig, már jó messzire költöztünk, én már a minimumra szorítottam a velük való érintkezést, mert állandóan felidegesítenek. Így ahányszor telefonon beszélek valamelyikkel, mert valamilyen indokkal felhív, mindig jönnek a mézes-mázos hátba támadós kérdéseikkel, meg megjegyzéseikkel, amik tekintettel arra, hogy tudom a férjemnek is miket mondanak, még jobban bosszantanak. Persze én nem voltam és nem is vagyok bunkó sose, mert a férjem családja, meg aztán majd még igazuk is lesz a végén, hogy én milyen vagyok már, meg nem "a fiú"-hoz való, meg mást képzeltek el neki és egyébként is.


A férjem ezerszer mondta nekik, hogy szálljanak le rólunk, már őt is sokszor felidegesítik, ha beszél velük, most azt sem akarom, hogy megszakítsa velük a kapcsolatot, mert akkor meg később megbánná, mégis csak a családja, de már csak hallok róluk ideges leszek. Nekem azt mondja a férjem, nem törődjek vele, miért idegesítem rajta magam, nem kell foglalkozni velük, őt nem érdekli mit mondanak, de én akkor is úgy vagyok vele, hogy félek azért tőle, ha a szülei is meg a testvére is állandóan megkörnyékezik a dolgaikkal előbb-utóbb mi van, ha hallgat rájuk? Tényleg tönkre lehet tenni így egy házasságot?


2012. márc. 6. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Tényleg tönkre lehet tenni így egy házasságot?" megnehezíteni meg lehet. de tönkretenni nem. csak akkor, csak ha a férjed is akarja :)
2012. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért nem beszéled ezt meg a férjed családjával? Nem kell leírnod hogy miért nem, hanem menjetek el együtt hozzájuk és beszéljétek meg. Nem fognak agyonütni szerintem. Megmondod hogy zavar téged az a dolog hogy úgy érzed hogy elégedetlenek veled. És ha valami böki a nyelvüket akkor most mondják meg nyíltan, mert többet nem szeretnétek hallani efféle dolgokat. Ne legyél szívbajos, de azért csak normálisan.
2012. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az igazság az, hogy én már próbáltam, de nem hiszitek el, ilyenkor jön a kitágult szem, széttárt kar, hogy de hát ők semmi rosszat nem mondanak, nekik semmivel nincs semmi bajuk, ők nem szólnak bele semmibe. Nem lehet mit csinálni. Ha megmondjuk, hogy persze, akkor ez meg az mi volt. Akkor mint akik teljesen hülyék, játsszák, hogy nem is tudják miről van szó.


Például szapul valakit és rögtön utána hozzáteszi, hogy de hát ez az ő magán ügye, neki véleménye sincs róla, és ezzel már be is védte magát, akármit mondasz bután néz, hogy de hát ő nem szól semmi rosszat, ez mindenkinek a magánügye, neki ehhez semmi köze stb. Ja persze.

2012. márc. 6. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor erre mondhatod azt, hogy szerintem meg ne minősítsétek a házaséletünket,mert ha ezt teszitek akkor rosszindulatú áskálódó vén hülyék vagytok. De ez csak a Te magánvéleményed, semmi közöd hozzá mindenki azt gondol amit akar. :))
2012. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fú ez eddig például eszembe sem jutott! :)
2012. márc. 7. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!