Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 2 név is tetszik, akkor...

Ha 2 név is tetszik, akkor mindkettőt adnátok a gyereketeknek, vagy választanátok?

Figyelt kérdés

Mert pl ha 2 is tetszik, akkor ugye:

- kiválasztom az egyiket, és aztán reménykedem hogy a következő gyerekem is ilyen nemű lesz, és neki adhatom a másik nevet

- adom mindkettőt, de az meg túl sok, és ha a következő gyerek is ilyen nemű lesz, akkor már nem tudok neki jó nevet találni.


2012. márc. 7. 09:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 nevem van, utálom. Megfogadtam, ha gyerekem lesz 1 nevet adok neki, úgyis azon fogjuk szólítani. Nálunk is van még 3-4 név, nehéz a döntés...
2012. márc. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

szegény gyereket ne büntesd a Nándor névvel (neked ez tetszik, ezt elfogadom, de gondolj, hogy valakinek - konkrétan a fiadnak - együtt is kellene élnie ezzel a névvel).


Az én tanácsom: csak hívd Andrásnak, és ne legyen második neve. (nekem van 2. nevem és szeretem is, de inkább ne legyen neki, mint hogy legyen, na de milyen...)

2012. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen Nándor, gyönyörű név, nem fog tucatjával szaladgálni a játszótéren, felnőttként, gyerekként is viselhető név. Majd írd meg, hogy döntöttél!
2012. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!