Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza mentem páromhoz (már...

Vissza mentem páromhoz (már sokadszor), és első nap anyosom egy csöppet kiosztott! Hogy jön ő ehhez?

Figyelt kérdés
Azt mondta,nem a mi dolgunk hogy az anyukáméknak segítsek,döntsem el ki a családom!Nem kell mindennap anyuékhoz járnom,mert nekem ott a párom.Meg hogy hülyék vagyunk,mert ez jobb nem lesz!Ez lehet hogy igaz is mert ujra jönnek elő azok a problémak ami miatt szakítottam!De az hogy a családomat rempülik!!!!A párom természetesen anyucival ért egyet!
2009. jún. 9. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
2 hónapot adok kb:és megint külön lesztek.
2009. jún. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nikcsi ***** válasza:
86%
Kar volt visszamenned, szamithattal volna ra hogy ez lesz.
2009. jún. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

Bocsáss meg, de nem értem, mi a problémád... Szóval az alaphelyzet az, hogy te elvileg a pároddal élsz az ő családjánál, de rendszeresen hazajársz a szüleidnek segíteni. Ezzel nekik problémájuk van, az anyósod kijelentette, hogy neked elsősorban a párodról kellene gondoskodnod, nem pedig a szüleidről. Majd te összevesztél vele, és miután a párod az édesanyjával ért egyet, te szakítottál vele (sokadszor is). Most visszamentél hozzá, de a probléma még mindig fennáll. Döntés elé állítottak, és kerek perec kijelentették, döntsd el, hová szeretnél tartozni.


Eddig jól írtam?


Ha igen, akkor annyit tanácsolnék, hogy döntsd el végre, szereted-e a pasit annyira, hogy elviseld az anyukáját, amint belemagyaráz az életedbe, valamint hogy van-e erőd kitartani egy olyan ember mellett, aki mindig az édesanyjának ad igazat, és nem áll melléd.


Végül három kérdés: mik azok a problémák, ami miatt szakítottál? Mit jelent az, hogy "rempülik", és miért "rempülhetik" a családod?


Azt gondolom, hogy nem kell választanod a két család között: te továbbra is a szüleid gyereke vagy, tehát elsősorban ők a családod, mellette pedig van egy párod, bár nekem úgy tűnik, hogy az a család nem igazán szeretne befogadni téged.

2009. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát kár volt visszamenned hozzá. Eleve hogy jön ahhoz akárki is, hogy én anyámhoz hányszor megyek haza? Normáliséknál általában a gyerek segít a szülőjén és látogatja őket. Mi az, hogy válasszál közöttük, meg neked a párod a családod?Ide a bökőt, hogy egy hónap és már megint külön lesztek.
2009. jún. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

Amennyiben arra gondol anyósod, hogy pénzzel segíted a szüleidet, akkor ez egy érdekes helyzet lehet. Bár itt is minden attól függ, hogy mennyivel és az neked milyen kiadást jelent havonta. Mert ha arról van szó, hogy te a szüleidnek adod a fizetésed és közben anyósékkal és a pároddal tartatod el magad, akkor valamilyen szinten igaza van. Mert láttunk már ilyet is, hogy a pár férfi tagja nem tudott félretenni, mert a nő a családjának adta a keresetét, a férfi meg a nőnek. Ez hosszútávon elég illúzióromboló tud lenni a férfinek, hiszen egy "vadidegen" családért dolgozik tulajdonképpen. Ez esetben tényleg át kellene gondolnod a dolgokat, mert hamar vége szakadhat így a kapcsolatnak. És nyilván fáj anyósodnak, hogy a fia soha semmire nem fogja vinni, miközben a szüleid jól elvannak.


Ha viszont arról van szó, hogy nem engedi anyósod, hogy a ház körül segíts édesanyádnak, akkor az tényleg bunkóság. Ez esetben kultúráltan meg kell vele beszélni, hogy mi ezzel a problémája.

2009. jún. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez csak egy apróságot szeretnék hozzáfűzni, márha a párod szüleivel éltek együtt, mert ez nem teljesen egyértelmű. Párod nyilván minden nap látja anyucit. Akkor te miért ne mehetnél akár minden nap a szüleidhez??!!! Neki lehet, neked nem?

Az meg, hogy a párod anyukával ért egyet veled szemben... Hát ne haragudj, de szerintem sürgősen hagyd ott sokadszorra is, de most VÉGLEGESEN.

2009. jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!