Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Izgatott voltál a közös...

Izgatott voltál a közös házatok javítása közben, és járt az eszed, hogy hogy mit hogyan rendezel be?

Figyelt kérdés

Március végére tervezi a festő,hogy kész lesz a ház belseje,és aztán pakolhatunk,költözhetünk be.

Annyira várom már,hogy vegyük a bútorokat,és rendezzük befelé.Izgatottnak érzem magam e miatt,mondjuk ez szerintem érthető. 23/N


2012. márc. 7. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi jövő hónapban megyünk új albérletbe párommal, öcsém lesz a lakótársunk, így leszünk 3-an. Én is nagyon izgatott vagyok annak ellenére, hogy nem saját lakás, mert mégis csak dupla akkora szobánk lesz, mint most, és 3x nagyobb konyhám ^^

Folyton ezen agyalok, hogy fogjuk berendezni, milyen bútorokat hozunk el párom régi szobájából, mert most is együtt élünk, de ezzel a költözéssel végleg összebútorozunk :)

2012. márc. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen,én is nagyon izgatott vagyok!Nekünk kb május végére lesz kész a lakásunk,de gondolatban már vagy 1000 berendeztem.Folyton nézegetem a neten a lakberendezési oldalakat és gyűjtöm a jó ötleteket!:)
2012. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen persze.Mondjuk mi egy szobát megcsináltunk beköltöztünk és ugy javitgattuk folyamatosan a házat sajátkezüleg.Igy nem volt teljes beköltözés hanme folyamatosan költöztünk és csinositotuk a házat.idénre is megvan a terv.9éve élünk itt.
2012. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A lakás berendezés talán az egyetlen design dolog, amiben egyetértünk a párommal. Bár én jobban élveztem a saját hobbiszobám berendezését, amibe ő nem szólhatott bele... mondjuk aztán én sem az ő szobájába :D

Nappalit, konyhát, fürdőt, hálószobát meg együtt rendezgettük, sőt még most is folyamatosan rendezzük, mert ő olyan, hogy 3 hónap után megunja a lakást és akkor át kell rendezni minimum a nappalit. Szerencsére elég nagy, úgyhogy van bőven variáció :D

2012. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!