Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ma szeretkezni akartunk de...

Ma szeretkezni akartunk de csak akkor aradt a merevedés ha kézzel segített mert mire felhúztam az óvszert addigra vége volt. Lehet amiatt h nem vtam elég izgatott,? Az segítene ha előtte orálisan elkezdené? Vagy ezzel orvoshoz kell fordulni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 21. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem segítene. Ez stressz és impotencia. Menj orvoshoz.
2012. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

orvos...orvos...ilyen tök egyszerű semmiséggel orvoshoz..? körberöhög, és jól levág...

stresszelsz...ez a bajod...nyugi..


ti hogy dugtok? mint a nyulak? a dugás az egy örömszerzés mindkettőtöknek...ha kérdezed az orálist, akkor egyébként mit csináltok.?.. már csak az hiányzik, hogy narancsos kotonon szívjon le...akkor az katasztrófa...


nyugodt körülmények, kényelem, és izgató nő...nem dögunalom...

2012. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%

ja, és elfelejtettem... nincs impotens pasi, csak alkalmatlan csajszi van...onnan tudod, hogy ki az alkalmas, ha akkor is áll, mint a cövek, ha rágondolsz...


türelem...türelem...


méghogyorvos...pff...

2012. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!