Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már kiszeretsz valakiből...

Ha már kiszeretsz valakiből és vége a kapcsolatnak, akkor nem lehetséges, hogy újra beleszeretsz és vele akarsz lenni, ugye?

Figyelt kérdés
2012. márc. 1. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Erre szokták mondani, hogy a káposzta újramelegítve...
2012. márc. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

A párommal 2 év szünet után jöttem újra össze és imádjuk egymást. Szóval szerintem lehetséges.

19/L

2012. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Hahaj, dehogyisnem! Akkor tanulsz meg valamit/valakit a legjobban értékelni, ha már nincs veled.
2012. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ezek rám nézve nem jelentenek túl jót..
2012. márc. 1. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

nem biztos hogy kiszerettél belőle,csak sokszor vannak a kapcsolatban hullámvölgyek és akkor az ember csalódott és nem tud az érzelmekre figyelni mert a gondok elvonják a figyelmét a másikról,legalábbis én ezt tapasztaltam.

mennyi idős vagy?

2012. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem a saját érzéseim miatt kérdezem.. Inkább egy kis féltékenységről van szó. Félek tőle, hogy a párom újra beleszeret az exébe. Eddig is jóban voltak, és ezzel alapvetően nincs is bajom, de most rajtunk kívülálló okok miatt a lány közelebb került a páromhoz és biztos vagyok benne, hogy a lány még szereti.
2012. márc. 1. 15:23
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy vagyok vele, hogy ha egy kapcsolatban eljutnak oda a felek, hogy azt mondják legyen vége, akkor már soha többé nem kezdek vele újra kapcsolatot.
2012. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam nem volt lehetséges.Teljesen kiszerettem belőle,nem akartam tőle már semmit.
2012. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!