Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30. születésnapra mivel...

30. születésnapra mivel ajándékoztátok meg a párotokat (férfi), vagy mivel lepnétek meg?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Készítettem neki egy képmontázst 30-as számokból, szives lufik mindenhol, boldog szülinapot felirat, mamám, anyukám sütött, meghívtunk pár barátot, kapott csokit, parfümöt és engem. :)

Nem volt nagy dolog, de nem volt sok pénzem rá, és tudtam, hogy Őt személyesen nem ünnepelte még senki, így este el is érzékenyültünk, nagyon jól sikerült.

Ami ebből talán a lényeg, hogy mindig személyre szabottan kell gondolkodni.

Remélem nagyon jól fog sikerülni a szülinapozás!

23N

2012. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az én férjem is most lesz 30. Meglepi bulit szervezek a barátaival személyre szabott de szívatós játékokkal, emellett élményajándékot tervezek neki (8 körös tesztvezetés, amibe sokan beszállnak szerencsére, így jól eloszlik a költség). Nálunk is baba érkezik, ezért én egyforma pólóra hajtok az ő illetve a pici méretében. :) A lényeg tényleg az, hogy neki szóljon az ajándék. A barátok az eddigi bulijaikról csinálnak vetítést, nálunk a családi képek beszerzése a 30 évről kicsit nehézkes lett volna.
2013. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!