Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan lehet tudni hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni hogy egy férfi igazán szeretett egy nőt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Megmondja.
2012. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Spontán válaszok , de érezni kell. Aggódik érte, figyelmes, nem bántja, ilyenek.
2012. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Figyel rá, meghallgatja, érdeklődik iránta, érdekli mi van vele, aggódik érte, félti.
2012. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát hogy szereti. :)


Valójában én onnan szoktam érezni, hogy amellett a pasi mellett érzem magam igazán NŐnek, aki szeret. És nem arról van szó, hogy körülugráljon, meg elkényeztessen, hanem hogy ha szeret, akkor a legapróbb mozdulata és szava is azt fogja sugározni, hogy megbecsül.

2012. márc. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudjátok mi a fura ..hogy a szemeiben láttam h szeret ,de a tetteiben egyáltalán nem. Nem becsült engem egyáltalán.


Na ilyenkor mi az igazság ?

2012. márc. 7. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

bele akarod látni

nem a szem a lényeg, hanme a tettek

nézni én is tudok kutyaszemekkel

2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egy ember nem ugyanazt csinálja, mint amit mond, akkor mindig a tetteinek higgy!
2012. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Volt vőlegényem mindig olyan szépen mondta hogy szeret, de napokig nem volt rám kíváncsi, meg azt mondta hogy drága a buszjegy, ezért nem jön sűrűn. Egyszer csak elhagyott, egy másik lányért.

Férjem, piros szemekkel törte rám majdnem az ajtót, mert nem vettem fel a telefont, fürödtem éppen. Azt hitte valami bajom van... Szívbeteg vagyok. Ő nem szavakkal, tettekkel bizonyít, és már tudom hogy a kettő között óriási a különbség.

2012. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, ez olyan szép...!
2012. márc. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
71%

8. válaszoló, tényleg nagyon szép!:)És én is ugyanezt mondom amit te!

3 évemet elfecséreltem egy olyan pasira aki olyan kutyaszemekkel tudta mondani hogy szeret, hogy még egy leszbikus is bedőlne neki.Aztán olyan tökélyre fejlesztette ezt a dolgot,hogy késztetést érzett kipróbálni a húgomon.Nem jött össze, de már a gondolat is sértő...

6 éve vagyok együtt egy olyan pasival aki nem mondja 4 percenként hogy szeret és nem ír extra romantikus smseket,de este amikor hazajön vagy elmegy a munkába és n alszom, megcirógat és megpuszil,ha összeszólalkozunk a kedvenc csokim vár a konyhapulton és egy szót sem szól csak átölel , ez pedig többet ér mindennél...Amikor pedig még nem laktunk együtt és megbeszéltük ha hazaérek felhívom,lemerült a telefonom, mire töltőt kerestem töltött kicsit hogy be tudjam kapcsolni stb, addigra már kopogtak a rendőrök az ajtómon( akkor még rendőrként dolgozott),mert aggódott kiküldte a kollégait...:)

2012. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!