Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban fiatalok véleményér...

Elsősorban fiatalok véleményére vagyok kiváncsi. Hogyan juthat el egy gyerek addig h megkérdezze e a szüleit hogy örökbe fogadták e?

Figyelt kérdés

A 16 éves lányom azt vágta a fejemhez hogy semmi jogom ahoz h neveljem mert nem én vagyok az igaz anyja és ő ezt már évek óta tudja.

Én nem tudom miből szűrte ezt le. Az apjával elváltunk már őt is felhívtam h beszélnünk kell vele.

Pedig külsőleg is hasonlít rám és az apjára. nem értem hogyan jutott idáig


2012. márc. 8. 17:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy megoldás lehetséges. Szimplán hülye.
2012. márc. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
kérdezd meg tőle.
2012. márc. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Úgy, hogy kamasz, és úgy érzi, hogy minden és mindenki ellene van. Azt gondolja, h csak vele igazságtalan mindenki és amúgyis. Ne aggódj, jó esetben kinövi!

Kb 13-14 évesen nem volt túl jó a szüleimmel a kapcsolatom, főként apámmal nem. Egyszer én is odalöktem, h csak azért szívózik velem, meg azért utál ennyire, mert örökbefogadtak. Kicsit megdöbbentek, és elmagyarázták, h ugyan késői gyerek vagyok, és mikor sikerült engem összehozni, már gondolkoztak az örökbefogadáson, de én eléggé az övék vagyok. Hozzáteszem, apámat le sem tudom tagadni, kicsi korom óta mindenki azt mondja, h "úúúristen ez a gyerek tiszta apja".

Szóval ne kerítsetek ennek túl nagy feneket, meg ne vegyétek túl drámaira azt a beszélgetést, persze, értem, h rosszul esik, de emögött nem kell semmi rendkívül komolyat látni. Szerintem tisztában van azzal, h hülyeség, amit mondott, sőt, az is lehet, h így akart egy kicsit megbántani téged.

21/L

2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%

Majd kinövi! Még egy-két év lesz húzós:)

Abban a korban én is sok hülyeséget vágtam a szüleim fejéhez:(


22/F

2012. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
18%
Ha valóban örökbe fogadtátok, inkább hálásnak kellene lennie, hogy felveltétek. Mégis mit gondol, ki nevelhetné, ha nem te? Esetleg az édesanyja /ha nem te vagy az/, aki eldobta, vagy lemondott róla? A lányodnak elment a józan esze. Próbáld elvinni pszichológushoz.
2012. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor hittem ezt - minden bizonyíték nélkül - mikor kamasz voltam, és úgy láttam, hogy a húgomat jobban szereti.


Ahogy az első mondta, én szimplán csak hülye voltam.


Azt nem értem, hogy abban a pillanatban, amikor ezt mondta, hogy nem kérdeztél vissza, hogy honnan veszi ezt.

2012. márc. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Én egyszer a lányomnak nem vettem meg egy játékot,akkor 8 éves volt.

és erre mondta hogy azon gondolkodik h én vagyok e az anyja!!

Zsír

2012. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat morfondíroztam ezen, de rájöttem hogy a brazil, mexikói szappanoperákból szedtem ezt a hülyeséget:)
2012. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tetris ***** válasza:
81%
Én akkor gondolkodtam ilyesmin, amikor anyám indokolatlanul megvert, megalázott, és elmondott minden sz@rnak. Mert egy édesanya ilyet biztos nem tenne. Ezt gondoltam kamaszkoromban.
2012. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Kinövi!Abban a korban én is nagyon sok baromságot csináltam direkt nem mentem haza egész este apum meg keresett a városban hajnali 4 ig és reggel meg ugy ment melózni!

Meg mindent mondtam nekik!Ki fogja nőni szerintem csak most van abban a lázadó korban!Persze ez nem mentség csak kicsit türelmesnek kell lenni!Jó tudom ez is nehéz de azt hiszem ilyenkor lehet neki bármit mondani nem fogja érdekelni!Sajnos!Ezen én is átestem és tudom magamról!

Sok erőt és kitartás kívánok neked a lányodhoz!

23/L

2012. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!