Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok magatokban,...

Mit gondoltok magatokban, amikor egy túlsúlyos lányt láttok futni, akinek láthatóan nagyon nehezen megy a dolog?

Figyelt kérdés

De őszintén!

Elkezdtem eljárni futni és elég sok rajtam a felesleg és egyelőre nagyon nehezen megy a futás és mindig annyira szörnyű érzés elfutni az emberek mellett. Arra gondolok, magukban jót derülnek rajtam, és szánalmasnak tartanak...

Ti mit gondoltok, ha láttok egy ilyen embert?

Néha azt érzem, hogy legalább elkezdtem tenni valamit a túlsúlyom ellen, de a legtöbbször csak egy szánalmas tehénnek érzem magam :(


2012. jan. 12. 14:59
1 2
 1/14 dirtboy ***** válasza:
még nem láttam kövér embert futni de szerintem arra gondolnák hogy vajon van e étrendje hozzá.
2012. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát igen, odafigyelek az étrendemre, nem azért futok, hogy utána kétszer annyi édességet ehessek :)
2012. jan. 12. 15:12
 3/14 anonim ***** válasza:

in Aczél's head "... ha 3 ember vesz körbe, és legalább egyiküknél kés van, akkor az egyik fegyvertelen szeme felé támadok, de valójában a fegyverest kell először megölni. ha összejön a szemfényvesztés, akkor a fegyvert is elvehetem, és lemészárolhatom a megmaradt kettőt.."

közben már el is futott a lány. nem valószínű hogy bezavarna a gondolataimba.

2012. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Amíg le nem fogytam engem is nagyon zavart. Pedig általában este futok, volt hogy majdnem éjfélkor mentem le, mire már tényleg nem mászkált lent senki. Mindig zenére futok, anélkül hamar megunom, na meg azért is, mert ha csoport ment el mellettem, bizony odaszóltak ezt-ezt. Így is volt már, hogy megálltak, néztek, talán szóltak is hozzám, de nem hallottam, és nem érdekelt, folytattam tovább. Mióta lefogytam több az önbizalmam, de annyira beöltözök (pláne télen), hogy nem nagyon látszik a valódi formám. Szerintem ilyenkor azt kell gondolni, hogy az ember próbál tenni ellene, és sokan 3 percig se tudnának futni. Én speciel becsülöm azokat, akik bringáznak, futnak, mert tesznek magukért, miközben a lakosság legnagyobb része csak a kanapén töpped.
2012. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én arra,hogy: hú szegény most ő szenved a futással milyen jó hogy nekem most nem kell futnom.

(mert néha szoktam futni járni)

16L

2012. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

4-es hozzászóló: nekem is volt olyan, hogy odaszóltak. 4-5 srác ment együtt és ahogy közeledtem, már elkezdtek röhögni, és fennhangon mondták, h "na nézd már" aztán meg fuss, dagi, el ne kapjalak :(

annyira rossz volt. teljesen megalázó. utána hazamentem és bőgtem. ráadásul mások is hallották. ezután az eset után több hét is eltelt mire újra futottam. hiába fogytam már 7 kilót, nagyon vastagok a combjaim és nem nagyon látszik úgyse :(

2012. jan. 12. 15:57
 7/14 anonim ***** válasza:

egy ilyen csapat bármelyik futó csajnak beszólt volna,uh felesleges ennyire felvenni.

egyébként meg ja,én is arra gondolnék,hogy van-e étrendje,vagy csak szereti kínozni magát feleslegesen,mert sejteném,hogy nem a sport szeretete miatt fut.

2012. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ne légy érzékeny. bunkók mindig lesznek (lásd én) addig örülj amíg nem akarnak bántani.

de a világmegváltó megoldás pedig az, hogy térj át harcművész életmódra (ez is jó edzés lehet fogyáshoz is) és akkor majd nem is kell kis emberek beszólásaival foglalkoznod, mert át fogod érezni hogy mennyire alacsony rendű utolsó senkik. mondjuk te érzékenynek tűnsz, te megsajnálnád őket hogy ilyen szerencsétlenek, hogy ezen a szellemi szinten kárhozottak élni..

2012. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Futás helyett csinálhatsz mást is. Nagyon ajánlom az ugrálókötelezést, vagy ha sok az időd akkor az erőltetett sétálást. A futás hazavágja az ízületeket rendesen, főleg, ha túlsúlyos vagy.
2012. jan. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Én arra gondolok, hogy szerencsétlen azt hiszi, a futástól fog lefogyni...
2012. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!