Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor megállapította a doki...

Amikor megállapította a doki hivatalosan is a terhességet, egyedül mentetek, vagy a párotokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 14:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
Én egyedül,mert a férjem dolgozott:-(
2010. márc. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Mi egybe kötöttük a vásárlással (falun lakunk, nagybevásárlást a városban szoktuk megejteni), úgyhogy a párom vitt, de lent várt a kocsiban. Azóta sem jött be, majd most megyünk a 16 hetes uh-ra és vérvételre, uh-ra már bejöhetnek velem a lányommal.

14 hetes ikres kismama

2010. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül mentem, mint mindig. Egyszer sem tudott velem jönni, csak a 4D Uh-ra. De előző nap teszteltem pozitívat így csak megerősítette a doki :)
2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyedül jártam. Kb. 2-szer jutott be velem uh-ra a férjem: egyszer még az elején, egyszer meg 4D-re mentünk.
2010. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Egyedül, apa dolgozott. De egy UH-ra érdemes neki is elmenni.
2010. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
En is egyedul mentem be,ferjem kint vart a varoteremben.Meg egyszer sem volt bent,legkozelebb talan bejon,akkor leszek 16 hetes.
2010. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Együtt mentünk, és az összes többi alkalommal is, a második babánál a nagy kislányunkat ő terelgette.

Mi úgy csináltuk mindig, hogy bejött a személyes beszélgetésre, és a vizsgálat alatt kiment, majd az azt követő beszélgetésre szintén visszajött.

Van délutáni időpontja a dokinak...

2010. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Egyedül mentem, mert a férjem dolgozott. De eddig már kétszer sikerült megoldania, hogy velem jönnön az orvoshoz, a 4d ultrahangra meg eleve estére kértük az időpontot, hogy ő is ott lehessen. Azt semmiképp se hagyta volna ki.


36h km

2010. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a ferjem igyekszik ugy igazitani a munkajat, hogy el tudjon velem jonni, egyszer kesett csak el par percet, amugy mindig velem volt. Nekem ez sokat szamit, főleg, hogy kernem sem kell magatol jon:)

az a tapasztalatom, hogy azok a ferjek, akik minden vizsgalaton, uhon, beszelgetesen jelen vannak sokkal jobban tudnak tamogatni a terhesseg alatt illetve mar ilyenkor is egy szorosabb erzelem fuzi oket is a babahoz...

34+5 hetes km

2010. márc. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül mentem, de mindig. Csak a 4d-re jött velem meg a 12.heti uh-ra.
2010. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!