Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lenne köztünk normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lenne köztünk normális kapcsolat? Ez belefér egy barátságba?

Figyelt kérdés

Már közel 5 éve kerülgetjük egymást az egyik legjobb fiú barátommal.Eljárunk kettesben ide-oda, mozi, közös nyaralás kettesben...olyanok vagyunk mint egy pár csak éppen még egy csókig sem jutottunk el.


Annak ellenére, hogy teljes szívemből szeretem, belecsöppentem egy kapcsolatba, mert úgy gondoltam, hátha így sikerül egy normális kapcsolatot kialakítanom, hátha elfelejthetem. Viszont nem így történt, nem szeretem azt a fiút. Talán nem merek beleszeretni, mert annyira ragaszkodom az elöző "kapcsolatomhoz".


A napokban beszéltem a fiú barátommal ezekről. Kiderült, hogy 2 éve szerelmes volt belém. Beszéltünk róla, hogy miért nem jöttünk össze(félt, hogy tönkre mehet a barátságunk, stb) és szóba jött ez a fiú is, akivel most járok. Szerinte értelmetlen valakivel szerelem nélkül együtt lennem, ráadásul úgy gondolja ez a barátságunk rovására is mehetnek. Mondta, hogyha van már párkapcsolatom, akkor mi már nyaralhatunk kettesben, nem mehetünk el moziba mert ez már nem fér bele.


Szerintem ez viszont már nem a barátság kategóriája. Vagy csak én vagyok hülye? Gondolkodás nélkül szakítanék a fiúval és Vele lennék de ennek így hosszú távon semmi értelme sincs. Amikor megkérdeztem tőle, hogy mit érez azt mondta, hogy baráti szeretet és ezt már kérdeztem tőle máskor is amikor más jelentkezőm volt.


Nem lehet, hogy csak azért mondja ezt mert szeretné ha boldog lennék ha nem vele akkor mással? Hogy attól fél, hogyha szakítunk akkor tönkre megy a barátságunk miközben szeret?


Valószínű, hogy kiszálok ebből a "kapcsolatomból"(nem feküdtem le vele mielőtt azt mondanátok kihasználtam) de nem látok jövőt sajnos a valós szerelemben sem. Olyan mint egy zsákutca..:(


2011. jan. 12. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez baráti szeretet, akkor egy kis baráti szex is belefér.... :) Meg egy kis baráti együttjárás...


Dobd a pasit és kapd el a másik srácot, ha már ő nem mer lépni. :) Csak úgy barátilag.

2011. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hallgass az elsőre.. :-)
2011. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

A nők mind HÜLYÉK!!!!

Fiu és lány között van barátság ,de férfi és nő között ilyen már nincs....Az egyik fél mindig többet érez mint a másik...

Én pasi vagyok és eleve kerülöm az olyan nőket akinek van ugynevezett legjobb barátja...De szerintem a legtöbben igy vannak vele csak valaki ezeket ugy is titkolja...

Én is folytatok iletve folytattam ilyen kapcsolatot de már kinőttem az ilyenből...Az igazi barátokat ugysem pótolhatja egy lány sem...

2011. jan. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. a fiúdat nem kellene hitegetned

2. a barátságotoknak már rég vége, nincs mit elrontani

2011. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat fogalmam sincs errol a dologrol...De az apam is mindig azt mondja amikor azzal allitok be az ajton hogy de nagy haverom lett a szomszed joska bacsi fia..Hogy Fiam ertsd mar meg hogy Fiu es lany kozott nincsen baratsag!!! Vigyazz vele mert a kozos sakkozason kivul mas is jar annak a fiunak az eszeben..!!!! Nah most ezzel en nem akarok semmit mondani csak azt hogy ez az apam velemenye...Nekem ezzel kapcsolatba csak egy felsulesem volt...Azota meg a varost is nagy ivbe kerulom amiben o van.
2011. jan. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!