Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál az öcsédnek?...

Mit tanácsolnál az öcsédnek? Egyáltalán ez belefér még a normális kategoriába?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide passzol a téma,majd áteszik de remélem addig érkezik pár hasznos válasz.


Öcsém 22éves 1éve van barátnője.Szó szerint retteg attól hogy a lány terhes lesz.A lánynak valami probléma van a ciklusával,nagyon össze vissza jön meg neki,orvoshoz nem hajlandó elmenni.

Ha sokáig késik akkor tesztelnek mert öcsi csak igy tud megnyugodni.Védekeznek óvszerrel,de öcsi már ebben sem bizik.

Mondtam neki hogy szerintem ez már nagyon gáz és ha ennyire sresszel még valami baja lessz,de nem tudtam meggyőzni.Az előző barátnőjénél még nem volt ilyen gondja.

Mit tanácsolhatnék neki,mitől nyugodjon meg?


2012. márc. 9. 07:51
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

29éves "lány" vagyok inkább anya:)Az öcsémmal nagyon jó a viszonyom,szinte mindent megbeszélünk.Én adtam neki a terhestesztet is,és engem hivott mikor eseményutáni kelet szóval mondhatni elég bizalmas a viszonyunk.


Abban nem tudom meggyőzni hogy ne egye ezen magát.Ő mindent megtesz védekezik,tehát ne parázzon azon hogy teherbe ejti a lányt.Egy normélis félelem okés,de amit ő müvel az már nem.


A lány fél elmenni orvoshoz,igazából nem tudok és nem is akarok ebbe beleavatkozni.El kellene mennie ezt sokszor elmondtam de ezen kivül többet én nem tehetek.

2012. márc. 19. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!