Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem, de már nem tudok...

Szeretem, de már nem tudok így élni. Mit tegyek? Mi lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
24 éves lány vagyok, vidékről költöztem a fővárosba. Megismerkedtem a párommal, együtt lakunk, megkérte a kezem. Minden szép és jó lenne, viszont nem érzem jól magam a bőrömben. Nem szeretek itt lakni, nincsenek igazi barátaim, csak felszínes haverok, munkatársak. Nem érzem, hogy élem az életet, csak azt érzem, hogy szinte egy zombi vagyok. Eljárok dolgozni, párommal alig vagyunk együtt, mert mindketten dolgozunk, én késő estig. Nincs itt senkim rajta kívül, nem járok szórakozni, kikapcsolódni, mert nincs kivel, és pénz sincs rá. Párom minden héten eljár a haverokkal, nem érdekli, ha én itthon szenvedek egyedül. Néha elmegyek velük, de engem hosszú távon nem köt le a politika. Felvetettem, hogy költözzünk vidékre, de ezt meg ő nem akarja. Szeretem, de közben egy idegroncs lettem a körülmények miatt. Mit csináljak?
2012. márc. 9. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha őszintén szeret Téged, akkor vagy ő is kipróbálja a vidéki életet, ahogy Te is tetted érte, vagy jobb is, ha vége lesz a dolognak. Ha Te leköltözöl, akkor még nem kell feltétlen szakítanotok. Lehet, hogy utánad megy, ha nem, akkor meg semmi érteleme hosszabban egymás mellett vergődni.
2012. márc. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzet volt nálunk, csak fordítva, én vidékre kerültem távol mindenkimtől. Nagyrészt ez volt az ok, amiért tönkrement a kapcsolat. Én otthon a gyerekekkel, férj dolgozik estig, utána még párszor haverok.Alig láttam.Nekem sehol senkim. A gyerekekkel meg ugye még velük sem mehettem, kire bízni meg nem volt...Így szerintem nálatok is ez lesz a vége, szerencsére még nincs gyerek.
2012. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kissé igazságtalan hogy a haverokkal eljár minden héten, téged meg nem visz sehova. én dobnám...nem ér ennyit az egész.

én is mai napig szeretem az egyik exemet de idegroncs lettem mellette.nem ér ennyit.nem szenvedek nélküle, de nem biztos hogy mást találok akivel ennyire öszeillettünk volna.

a szakitás meg a zürös ügyei miatt voltak, nem mert rossz személyiség.


probáltam panelban lako pasikat is és öket is hiába szerettem, megfolytott a panellakás. nem tudnék ott élni. hiába a szerelem ha bezárva érzed magad. lépni kell.

2012. márc. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"probáltam panelban lako pasikat is és öket is hiába szerettem, megfolytott a panellakás."


LOL

2012. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem az jött le a történetből, hogy te mindent feladtál a kedvéért, de tőle szinte semmit sem kapsz, nincs rád tekintettel. Ez szerintem alapvetően abból fakad, hogy teljesen mások az elképzeléseitek. Egyikőtök sem látja rosszul a dolgokat, csak nem vagytok egymáshoz valók. Tudom, hogy nem kell kel minden apróság miatt szétmenni, de ha te idegroncs lettél mellette, akkor szerintem nem sok értelme van továbbra is együtt lenni. :)
2012. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha nem szereztél barátokat, arról ő nem tehet. Kollégák, szomszédok nincsenek, akikkel el tudnál járni valahová?

Igen, az lenne jó, ha ebben az esetben veled is eljárkálna, de attól neked még nem lesz barátnőd.

A barátainak nincsen csaja, akikkel beszélgethetnél?

2012. márc. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért oda figyelhetne rád.Nem könnyű barátokat szerezni,mert az emberek hülyék,legalább ő legyen melletted.
2012. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindketten hibásak vagytok.Nekem az jön le, hogy angyon különböző az érdeklődési körötök,és te nem is érzed jól magát az ő társaságában/társaságával,haverjaival...

Nincsenek barátaid.

Gondold el, hogy mi lenne ha volna egy barátnőd,akivel eljárhatsz ide-oda,vagy csak átugrani egy barátnőhöz...Akkor jobb volna?A párod vajon többet foglalkozna veled?

2012. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen megértem a helyzetet, nálunk is ez van, én vagyok a lány. Viszont itt annyi különbség van hogy párom nem eljárogatós, és szeret inkább gép előtt ülni, és meg kirándulósabb vagyok, de nincs kivel mászkálni.

Találd ki hogy oldom meg a problémám: keresek a saját mentalitásomhoz közel álló fiatalokat, van jópár "barát-kereső" oldal nézz sztem egy próbát megér, ezen kívül itt a jóidő, eljárogatok futni- ezt még egyedül de a fő hogy kimozdulok, és nem egyszer fordult már elő hogy elindultam sétálni egyet a városba, igen egyedül. Próbáld meg nem frusztrálónak megélni hogy egyedül mész, és ne másokhoz kötni a boldogságod, élvezd az életet, és meglátod jönnek majd a barátok :) legyél nyitott és kedves, nem baj ha nem érdekel a politika, van egy csomó más érdeklődésű ember, menj, nézz szét és meglátod mennyi jófej ember van a lakóhelyeden is de ha nem nyitsz más nem fogja tudni hogy neked szükséged van társaságra mert nincs ráírva a fejedre :) egyébként sokmindenki van ezzel így, csak az első lépést teszik meg nehezen aztán minden megy simán.

2012. márc. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt írtad, hogy a párod minden héten eljár buliba, s nem foglalkozik veled... Jah és még azt is ecseteled, hogy nincs pénzed szórakozni, de az érdekes dolog, hogy a pasidnak van...

Itt legyen vége a dolognak szerintem, nem szeret téged, s lese szarja azt, hogy nyomorgol..

Figyu, 24 éves vagy, komolyan tönkre akarod tenni az életedet? Annyi hal van még a vízben... Az én anyám is ilyen volt, ha egy pasi nem tart el anyagilag, az már egy régen vesztett ügy.. nem azt mondom, hogy a pénz a legfontosabb dolog, de ha nem adja meg a minimálist, sőt magára költi.. képzeld el vele az életed hátra való részét

Nyomor, és szenvedés...

2012. márc. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!