Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A legjobb barátom férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom férjhez akar menni, de én szeretem Őt, hogyan akadályozhatnám meg?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom egy lány, én mindig szerettem őt, de nem mondtam neki, inkább vigyáztam rá, mintha a bátyja lennék. Az évek alatt én mindig ott voltam neki, vigasztaltam a szerelmi bánatával, rám mindig számíthatott. Most van egy pasija, akihez hozzá akar menni februárban, én meg megőrülök. Az utóbbi időben egyre jobban felerősödött a dolog, amit érzek iránta, rá is jött, mert szerinte furán viselkedtem. Többször ölelgetett, egyszer az ital beleszállt a fejébe és majdnem megcsókolt, valamint többször mondta, hogy ha akarok valamit mondani, akkor mondjam. Ez az utóbbi néhány hónapban volt.

Sokszor kérdezte, hogy szerinte jó ötlet-e, hogy lekösse magát a srác mellett, azt mondtam, nem tudom, neki kell eldöntenie. Kicsit félénk típusú srác vagyok, nem is volt sok barátnőm eddigi életemben, nekem más dolgok fontosak. Ha azt mondaná, hogy ő is szeret, akkor lehet, hogy úgy tennék, mintha engem nem érdekelne..nem tudom, miért, van egy elég erős önkontrollom. Tudom, egy balfék vagyok, de félek, hogy elszúrok mindent, ezért sokszor elfojtom az érzéseimet.

Nem tudom elviselni, hogy mással van, bár jól tartom magam, közömbös vagyok. Ha belegondolok, hogy kivel járna jobban, akkor abból a szempontból a srácot mondom, hogy ő talán férfiasabb, mint én, talpraesett, viszont másrészről nem túl figyelmes és elég buta is. Adott olyan kétértelmű jeleket, amik miatt lenne okom reménykedni, hogy talán ő is többet érez irántam barátságnál, de addig biztos, hogy nem tenne semmit, amíg én nem mondom el, hogy mit érzek. Legyek férfi és valljam be neki, vagy maradjon minden így, ahogy van? Hosszútávon viszont így nem tudnék a barátja maradni, hányingerem lesz, ha látom, ahogy enyelegnek.


2011. dec. 25. 15:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha úgyse tudnál a barátja lenni az esküvő után, akkor mindent vagy semmit alapon kérdezd meg tőle. Nézd meg az Álljon meg a nászmenet c. filmet, ha még nem tetted!

Biztos vagy benne, hogy tényleg szereted?

2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
egyértelmű, h meg kell mondanod. Szerintem csak arra vár, és az esküvővel csak ijesztget, h majd hozzámegy ha neki nem kellesz. Állj elé és vallj be mindent!!
2011. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Legyél férfi, mert így csak konzerválod magad a szárazbarát üzemmódban.
2011. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
mond meg neki, hogy szereted, te buggyant!!!!!!!!!
2011. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha biztos az érzésed ha nem(csak az váltja ki belőled hogy ő elkelt)akkor is mond meg neki mielőtt férjhez megy.Joga van tudni!Max nem történik semmi:)
2011. dec. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
hát, ha már ott tart, hogy férjhez megy... ha csak nem egy buta, naiv kislányról van szó, akkor gondolom nem ilyen tündérmesés-drámás sztori miatt megy hozzá a másikhoz. szóval nem kell ilyeneket beleképzelni, hogy "óóó, majd a lovagom az utolsó pillanatban az oltár előtt odaugrik és megvallja az érzéseit, és akkor majd vele házasodom össze", ez normális embernél nem így megy. valószínűleg azért megy hozzá mert szereti. ha téged szeretne teljes szívéből, akkor nem mondott volna a másiknak igent. ha meg csak azért tette, mert sose tudja, mit akar, és fejest ugrik ismeretlen dolgokba..., akkor hosszútávon te szívnád meg vele. én azt mondom felejtsd el. nehéz lesz és fájdalmas, de te is megérdemled, hogy szeressenek, és ne csak az örök 2. legyél. kitartás!
2011. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi de ez annyira cuki nekem :) Állj elé és mond meg neki!Én sok boldogságot kívánok nektek és Kellemes Ünnepeket :) !!

17L

Majd írd meg h alakult a dolog.Egyébként ha máshogy nem megy,mutasd meg neki ezt a kérdéset:)

2011. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Mondd meg! És ha megkérhetlek, majd írd meg, mi lett :)
2011. dec. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor mondd el neki, hogyha utána képes leszel nem ellökni magadtól, tettekben is ki tudod mutatni, hogy szereted.

Akkor, ha már biztos vagy benne hogy az "önkontrollod" felé tudsz emelkedni, és rájössz, mennyire fontos egy párkapcsolat, egy társ.

2011. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

Pont ilyen vagyok, mint te, csak lányban.:) Most jöttem össze a legjobb barátommal, ehhez kellett 4 év, tök röhej, tudom, de te átérzed úgyis a problémát.:)

Ezt azért írtam le, hogy legyél bátor, lépd meg, amit kell, mert valószínűleg örök életedre bánnád, ha nem próbálnád meg. Arról nem is beszélve, hogy elég egyértelmű jeleket küldött.:) Szóval hajrá!

2011. dec. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!