Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem akarja felvilágosíta...

Anyám nem akarja felvilágosítani 11éves öcsémet! Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,azt látom,hoyg az öcsém korabeliek már rég mindent tudnak,mégha kicsit vihogósok is.ahogy én tudom ,átlag ilyen korban szokták felvilágosítani a gyerekeket(engem 10éves koromban,és ugy,hogy rákérdeztem.).Öcsém elég gyerekes,ha meghallja hogy "szex",csak vihog,és bizonyos tárgyakkal "eljátssza",miközben fogalma sincs,mi az.Egyszer nemrég megkérdeztem től,hogy mit tud róla,mire igy fogalmazaott"hátaa punci meg a pöci csókolóznak". pff.anyám nem akarja elmondani neki.multkor nagyvonalakban felvázoltam neki,főleg a gyerek születésével kapcsolatosokat.Azt mondta,egyszer apja(nem él velünk) azt mondta,hogy a szexnek olyannak kell lennie,hogy a férfi élvezze.pff.ennyi tudott a gyerek.Az anyja (nem foglalkozik se velem se vele,én 90%ban el vagyok költözve) pedig nem hajlandó rá,mert"minek azt,még túl gyerek".de ha így látja,lehet inkább jobb lenne elmondani,hogy ne legyen fogalomzavarban,és ne nevessék ki(mégjobban).egyébként a srác nem éppen népszerű,mivel nem volt vele foglalkozva,nagyon rosszul viselkedik.De értelmes lenne,mert nyugodt pillanataiban lehet vele jókat bszélgetni.Viszont érveket nem fogad el,és szeret fenyegetőzni.na szóval:szerintetek el kéne mondania már anyámnak?
2009. jún. 10. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
a 10.14-es elég kretén. Csak be kell menni tiniambulanciára és meg kell nézni hány csitri vár a váróban mert nem védekeztek, mert fel sem merült bennük, mert jó játéknak gondolták. Amúgy ha az ember kicsit is utánaolvas a gyermekpszichológusok tanácsainak kezdve Rantschburg Jenővel, azt mondják már az ovitól értelmes de koruknak megfelelő , befogadható választ kell adni az ilyen kérdésekre. Ezek a 11 évesek pedig már nem azok a naív 11 évesek mint 50 éve. A csapból is a szex folyik, meg kell előzni a bajt.
2009. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
ugy egyébként nem vagyunk jó viszonyban öcsémmel...sőt nagyonis rossz...mióta nem otthon lakom,azóta nemis beszéltem vele szinte semmit(kb 1 hója).igen,páromnál lakom.otthon nem lehet megmaradni,pénzünk sincs meg szeretet se,csak üvöltés meg hiszti.éjszakára hazajárok,napközbe meg ha nincs otthon anyám akkor nem.egyébként anyám erősen uszitjha ellenem öcsémet,még nemis olyan rég,mikor öcsém hisztizett és rászóltam nemépp finoman,anyám őt védte ki még a nagy hülyeségéért is,mert"te érted el,hogy igy viselkedjen veled".na szép.akkor már nemis kell nevelni,vagymi? egyikünk se volt uigazán nevelve,és anyám internetfüggő.apám persze nemigazán segit,alkalmanként csak.vele aztán nemis akarom tartani a kapcsolatot,mert megverte páromat,de előtte is borzalmas volt a viszonyunk,mert engem vert az alkohol meg a hülye természete miatt.ezért menekültünk. párommal boldog vagyok,minden megvan,bár nem élünk luxusban,de enni van mit,és ott vagyunk egymásnak.de ez az öcsém kérdés már nagyon foglalkoztat.lehet fogok vele én beszélni,jövőhéten ugyanis én vigyázok rá délután.köszönöm a válaszokat
2009. jún. 10. 16:03
 13/13 A kérdező kommentje:
hozzáteszem dolgozom is.internetes munkát végzek,tehát nem párom tart el,ételre pont elég és néha még többre is.
2009. jún. 10. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!