Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdenél egy kétgyerekes...

Mit kezdenél egy kétgyerekes idegbeteg anyával?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakom, ahol az egyik idős szomszéd asszem kórházba került , és most a lánya van a lakásába két gyerekkel.



Sajnos közös az udvar, én senkinek sosem szólok semmiért és nem is érdekel mi van velük, ha megkérnek esetleg segítek ha van hozzá kedvem.


Ez a hülye pi_csa meg ma anélkül hogy ismerne vagy valaha beszéltem volna vele, vissza se köszön hanem nekemtámad, hogy hogy képzelem én azt, hogy mindenféle csempe meg egyéb dolog van a lakásom előtt merthogy az ő gyerekei nem tudnak játszani az udvarba, és a multkor is találtak egy kést meg a kertbe kutyaszart.



Van az ajtóm mellett 10 darab csempe ami megmaradt, le van rakva a gázóra alá, kést meg sose viszek ki, meg se tudta magyarázni mikor kérdeztem, hogy hogy nézett ki csak agresszíven közölte, hogy lesza_rlak aztán elvonult a gyerekekkel valahova.



Egyébként meg mi a franc köze van hozzá, hogy mi van a lakásom előtt?


Előttük meg omlik a vakolat, föl se söprik, és a gyerekei után se szedi össze a szanaszéthagyott játékokat, meg tele van szir szar virágcserép maradékokkal előttük az udvar.



Amikor a gyerekei játszanak az meg úgy néz ki, hogy körbe körbe szaladgálnak az udvarba, kocogtatják az ablakokat meg a konvektor szellőzőjét, meg sikítoznak.


Emiatt se szóltam még soha egy szót se.



Most azt tervezem, hogy odaokádok az ajtaja elé vagy valami hasonlót, vagy mégis mit lehetne kezdeni egy ilyen hülyével?



A közösképviselő max megvonja rá a vállát, meg se időm se kedvem ilyen hülyeségekkel időt tölteni.



Ötletek?


2012. márc. 11. 18:11
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok idegbeteg, csupán enyhén feldúlt a történtek miatt.


Hasonló esetben ki ne volna az?


Megnézném, ki mit lépne.

2012. márc. 11. 18:35
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha ordibálnak megint 10 után, akkor hívd rájuk a yardot csendháborításért...
2012. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
94%

Hívd rá a rendőrséget, mikor éjjel üvöltözik a gyerekével.

Ragassz az ajtajára ilyesmi feliratot, hogy pl. csütörtökön, hogy Feladatok: péntek este 8-ig vakolat összesöprése, szombat délelőtt a játékok összeszedése.

Vasárnapig kölykök megnevelése.

2012. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
32%
Tudod mi lenne az igazi...ha a nő végleg odaköltözne...Mivel ha a szomszéd néni meghal feltételezem ő örökli,és már nem vendég lesz hanem tulajdonos akinek ugyanolyan jogai lesznek mint neked.
2012. márc. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad... ha még egyszer letámad mondd el ezeket neki te is.. meg azt is, hogy fejezze be ezt a hangnemet de sürgősen mert ismerni sem ismered.
2012. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
14%

Nyugodtan kéne megbeszélni nem hőbörögni

amúgy én se vagyok oda az okért a szomszédokért akik limlommal telerakják a folyosót mert a lakásba nem akarják kerülgetni.

2012. márc. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Költözzön csak ide, csak tudja befogni, ahogy én is.


Nekem majd akkor magyarázzon, ha én megyek oda leltározni az ajtaja elé!

Meg ha majd én verem az ablakát meg a konvektorcsonkját.

2012. márc. 11. 18:41
 18/30 A kérdező kommentje:

ze nem folyosó, hanem egy körudvar, és a Nagy limlom 2 darab hűtőrács, egy darab 20 literes műanyagkanna ami pont egyvonalba van a gázóra alatt, és a kanna alatt a 10 darab csempe!



Ez a hatalmas limlom!

Húha, a másik szomszédoknak meg a konyhabútoruk kint áll tavaly óta az eresz alatt.

2012. márc. 11. 18:43
 19/30 A kérdező kommentje:
Egy körudvarról van szó, sé nem egymás után lakunk, hanem egymással szembe, és ők vannak közelebb a kapuhoz is, mert az ő oldalukon van szóval még az sem lehet, hogy akadályozna a kijárásban, az n lakásom az egész ingatlan sarkába van, és a vele átlós sarokban van a kapu.
2012. márc. 11. 18:44
 20/30 anonim ***** válasza:
72%

Figyi én értem a dühödet,nekem is vannak érdekes szomszédaim.A problémám veled a hangnem ahogy az asszonyról és a gyerekekről beszélsz.

Okés beszólt,ennyi.ha legközelebb beszól akkor visszaszólsz és kész.

Kicsit nevetségesnek érzem azt hogy azon kapod fel a vizet mert beszóltak a csempéid miatt,ennyire azért nem kéne felhúznod magad.Ha annyira nem érdekel az ügy ne foglalkozz vele.megszivatni gyerekes dolog lenne,ha lenézed őt akkor te ne legyél olyan.

2012. márc. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!