Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdenél egy kétgyerekes...

Mit kezdenél egy kétgyerekes idegbeteg anyával?

Figyelt kérdés

Egy társasházban lakom, ahol az egyik idős szomszéd asszem kórházba került , és most a lánya van a lakásába két gyerekkel.



Sajnos közös az udvar, én senkinek sosem szólok semmiért és nem is érdekel mi van velük, ha megkérnek esetleg segítek ha van hozzá kedvem.


Ez a hülye pi_csa meg ma anélkül hogy ismerne vagy valaha beszéltem volna vele, vissza se köszön hanem nekemtámad, hogy hogy képzelem én azt, hogy mindenféle csempe meg egyéb dolog van a lakásom előtt merthogy az ő gyerekei nem tudnak játszani az udvarba, és a multkor is találtak egy kést meg a kertbe kutyaszart.



Van az ajtóm mellett 10 darab csempe ami megmaradt, le van rakva a gázóra alá, kést meg sose viszek ki, meg se tudta magyarázni mikor kérdeztem, hogy hogy nézett ki csak agresszíven közölte, hogy lesza_rlak aztán elvonult a gyerekekkel valahova.



Egyébként meg mi a franc köze van hozzá, hogy mi van a lakásom előtt?


Előttük meg omlik a vakolat, föl se söprik, és a gyerekei után se szedi össze a szanaszéthagyott játékokat, meg tele van szir szar virágcserép maradékokkal előttük az udvar.



Amikor a gyerekei játszanak az meg úgy néz ki, hogy körbe körbe szaladgálnak az udvarba, kocogtatják az ablakokat meg a konvektor szellőzőjét, meg sikítoznak.


Emiatt se szóltam még soha egy szót se.



Most azt tervezem, hogy odaokádok az ajtaja elé vagy valami hasonlót, vagy mégis mit lehetne kezdeni egy ilyen hülyével?



A közösképviselő max megvonja rá a vállát, meg se időm se kedvem ilyen hülyeségekkel időt tölteni.



Ötletek?


2012. márc. 11. 18:11
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
10%
Szólj vissza, de mit akarsz szívatni te szerencsétlen, ilyen izgalmas életed van, hogy ezen élvezkednél?
2012. márc. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Amugy nem tudom it lehet azon nevetségesnek érezni, ha belédkötnek, és nem vigyorogsz hozzá, de leütni meg nem tudod, mert nem egy súlycsoport, plusz a gyerekeknek kell egy anya vagy mi...
2012. márc. 11. 18:50
 23/30 A kérdező kommentje:
Élvezkedne a halál, csak annyit akarok elérni, hogy tartsa távol magát tőlem, meg a lakásom ajtajától, és a járdától!
2012. márc. 11. 18:52
 24/30 anonim ***** válasza:
78%

Te is csináld azt, amit ő veled, beszélj olyan stílusban, mint ő veled!

Amikor nem is számít rá, egyszer csak ess neki, hogy hogy képzeli, hogy azt a sok mocskot, virágcserepet nem söpri össze, hogy a kölykei meg ő is ordítoznak, verik a szellőzőt, és hogy mer téged kioktatni. Majd többször nagy hangon ismételd meg, hogy költözz el, te szar alak!

2012. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
19%

2 darab hűtőrács, egy darab 20 literes műanyagkanna, 10 darab csempe


Már bocs de ha a többi szomszéd is csak ennyit hagyna kint 1 szemétdomb lenne az udvar

ne érts félre nem a nő pártján vagyok mert ne ordítozzon, de a bosszúállás azért gyerekes.

2012. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Az udvar amúgy is egy szemétdomb, mivel elkezdtek drivitolni, de félbemaradt...



Nem tom képet küldjek vagy mi? :D


Am jah a többi szomszédnak is vannak kint cuccaik, az egyiknek nem is kevés, és még külön tárolót is épített magának ilyen rácsokból az egyik sarokba.

2012. márc. 11. 19:30
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező cuccai még egy négyzetmétert sem foglalnak el. Ráadásul a villanyóra alatt. Pontosan akkor nem lenne szemétdomb, ha mindenki csak ennyi holmit rakna ki.
2012. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom mit vannak a válaszolók felháborodva, én rohadt jót röhögtem azon, hogy oda akar okádni az ajtaja elé :D Elképzelem, ahogy ott erőlködik, wáhh :DDD

Ki nem állom a kötekedő szomszédokat, ha még egyszer beléd köt nyugodtan szólj vissza. Ha ezt egyszer megcsinálta, akkor biztosan nem egy iq fighter és pár csendesen mosolyogva mondott szó után hatalmasat fog égni.

2012. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne süllyedj le az ő szintjére. De ha újra kötekszik veled, akkor mondd meg amit gondolsz róla.

Igazán sajnálom, hogy ilyen szomszédod lett, még ha csak ideiglenesen is.

2012. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én biztos már megvertem volna a nőt is meg a hülye fogyatékos kölykeit is. Eleve hányok a gyerekektől, a kisméretű gyerekektől még inkább, a visítozó rohangászó taknyoktól meg még inkább. Az anyákat meg legszívesebben lehánynám, amikor a hülye gyerekeiket istenítik, miközben azok idegesítő fogyatékos nyomorékok. Valószínűleg felbérelnék valami szlovák kétajtósszekrényt, hogy verjék meg a picsät, meg a hülye gyerekeit, hogy legalább pár hónapra kórházba kerüljenek, és addig se lássam őket.
2012. aug. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!