Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a terv?

Szerintetek jó ez a terv?

Figyelt kérdés

Szeretem eltervezni az életem (persze nem baj, ha nem úgy alakul, csak lelki békét ad) és úgy gondoltam, hogyha összeházasodunk a barátommal, és mondjuk lesz 1-2 gyerekünk, én 6 órában dolgoznék. Megmondom hogyan képzelem.

Saját vállalkozást nyitok (nem kell erről prédikáció, kereskedelmet tanulok egyetemen) ami bizonyos szolgáltatást nyújt. Időm nagy részében otthoni munka lenne (meg az elején nem lenne irodám úgysem) és ha mégis lesz mondjuk reggel 8-tól délután 2-ig lennék nyitva. Így elég időm lenne jól felnevelni a gyerekeinket, szép rendben tartani a házunkat, és a munkám otthoni részét ellátni.


Szerintetek ez így nagyon rossz? Amúgy tervezési otthoni munka lenne.


2012. márc. 11. 19:43
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Jaj amúgy azt elfelejtettem, hogy a kérdés nem arra vonatkozott, hogy ebből én milliomos lehetek-e meg megvalósítható-e, hanem hogy így nem leszek-e amolyan ingyenélő a leendő férjem nyakán?
2012. márc. 11. 20:04
 12/24 A kérdező kommentje:

Fél milla = alap felszerelés


Iroda bérlés/vétel más tészta. Úgy már kb 6 000 000 Ft lenne. De a beindításhoz nem kell annyi. csak egy sarok nekem a lakásban és pár eszköz.

2012. márc. 11. 20:06
 13/24 anonim ***** válasza:
55%
Figyelj, simán lehet. Minden vállalkozás kicsiben indul. És kell egy adag szerencse is persze, de ha van egy nyerő és egyedi ötlet a tarsolyodban: az már valami!
2012. márc. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Igazából ahhoz hogy vállalkozásom legyen egy barátnőm adta az ötletet. Elindított egyet, és tényleg baromi ügyes, kb tízezer forintot ölt bele és már bejött neki ötvenezer. Pedig még nincs meg semmi hozzá, se egy honlap, se bolt, még rendes eszköze sincs. Ő nagyon kicsiben kezdi, most kezdte januárban, és úgy látszik van rá igény. Vele vettük át a képességeimet, meg mindent és ezt fundáltuk ki. De nem mondom el mit :D
2012. márc. 11. 20:19
 15/24 anonim ***** válasza:
66%
Hát el is hiszem, hogy nem mondod el, majd ha bolond lennél. :D Sok sikert hozzá, kívánom, hogy sikerüljön!
2012. márc. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem a kérdés lényegét. Ingyenélő nem lehet az, aki MAGA indít vállalkozást a MAGA pénzéből és dolgozik is vele. Más tészta azamikor unatkozó kicsi feleségnek gazdag férje üzletet vesz. De ez nem az a kategória lenne.



Ha van pénzed

Szerencsés leszel

A Nagy Titkos Ötleted nem valami eszetlenség


Akkor van esély arra hogy bejöjjön. De ezt magadtól is tudtad, tehát nem értem a kérdést. Mármint hogy pontosan mire isvagy kíváncsi...vagy csak dicsekedni akartál hogy kereskedelmidiplomád van és egyedi ötleted? :)

2012. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

De rendes vagy! :)


Igazából nem várom, hogy mindenki bólogasson mint egy bólogató kutya, hogy "hű de jó ötlet ez az juhúú" de kicsit rosszul esett, hogy le naivoztak :) Nagyon jól tudom a korlátokat, és hogy pénzbe kerül minden. És szeretném ha még esetleg jön válasz, akkor az úgy jöjjön, hogy megbíztok abban, hogy értem a dolgom, amiben a vállalkozást működtetném.

2012. márc. 11. 20:25
 18/24 A kérdező kommentje:

Dehogy akartam csak dicsekedni :D

Csak ha eleinte még nem jön be a dolog, mert kell az ismeretség, tuti nem fogok tudni hazaadni pénzt, na meg a saját tartalékaimat felőrölöm erre.

2012. márc. 11. 20:26
 19/24 A kérdező kommentje:
Azt a ker diplomát csak azért említettem, mert előre láttam, hogy ebbe fognak belekötni.... a hozzá nem értésbe
2012. márc. 11. 20:28
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ingyenélő leszel,azt konkrétumok és jövőbe látás nélkül most nem lehet megmondani. A vállalkozás mindig nagyon kockázatos,hiszen az nem arról szól,hogy felvettek valahova,elvégzem a dolgom és kapok fizut.Ez azzal kezdődik,hogy beteszem a pénzem és ha nincs megrendelés,akkor fizu sincs.

Ezért nem árt,ha van egy biztosabb megélhetési forrás is,legalább addig amíg az üzlet be nem indul.A te esetedben ez a férj lesz.Hogy utána te is jövedelmező leszel-e vagy csak hordod el a pénzt otthonról,hogy foltozgasd az álmaid,az majd idővel kiderül.

Remélem,hogy feltaláltad a spanyol viaszt!

2012. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!