Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom skinhead és néha...

A barátom skinhead és néha durva, viszont nem akarom elhagyni. Szerintetek megfog változni?

Figyelt kérdés

Már 15 éves kora óta ismerem (most 22 éves) és ő már akkor is ilyen volt. Egyébként 4 éve vagyunk együtt. Azt hittem, hogy majd kinövi, mert minden fiatalnak van egy stílusa. Megszoktam már, hogy állandóan szidja a cigányokat, a stílusát, a zenéit, az öltözködését és a viselkedését, de mostanában elég durva másokkal szemben. Néha már a szokottnál barnább bőrű embereket is lecigányozza és elhordja őket minden féregnek. Régebben már kétszer megverték a viselkedése miatt, de ő legalább egyedül odaállt a másik 4 elé. A múltkor a legjobb barátnőm tett egy megjegyzést, erre a barátom elkezdte zsidózni meg veszekedni, én mondtam nekik, hogy fejezzék be, utána meg az volt hogy ne védjem a zsidókat. Másnap (őszintén) bocsánatot kért tőlünk. Egyszer rám is mondott érdekes dolgokat amiért kiraktam de kibékültünk.

Még korai, de már beszéltünk a jövőnkről és azt mondta, hogy ő nem lenne jó apa, ezért nem is nagyon akar gyereket. De szerintem ez az apás dolog még fog változni, én sem tudom elképzelni magam egy gyerekkel.

A viselkedését nem tudom. Szeretem és vele szeretnék élni, de nem biztos, hogy sokáig bírom még ezt az állandó gyűlöletet. Az utóbbi 1 évben sokat romlott.

Mi a véleményetek erről? Szerintetek egyszer megunja?

19/L


2012. márc. 12. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Ha 7 év alatt csak romlott, akkor nem igazán értem, miben reménykedsz.


Arra is gondolj, hogy ha lesz egy gyereketek, milyen szellemiséget fog kapni apai részről és hogy így szeretnéd-e felnevelni?


Ha a válasz nem, akkor csak az idődet vesztegeted mellette. Igaz, hogy még fiatal vagy, ráérsz megállapodni, de a kérdést kiírtad, tehát téged zavar a dolog. Nem hiszem, hogy más mást fog mondani, mint azt, hogy ilyen ember mellett elvesztheted a barátaidat és még bajba is keveredhetsz.

2012. márc. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem nagyon fog, ha eddig is csak rossz irányba változott. A te életed is tönkre fog menni, mert mindenki vele fog egy kalap alá venni.
2012. márc. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Igen,jó esély van rá!Természetesen NEGATÍV értelemben!A végén még Te is a céltáblájává válsz,aztán nem lesz menekvés.Én még időben lelépnék...
2012. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem hogyan bírtad ezt egyáltalán idáig. Én általában emberbarát vagyok, bár bevallom nekem is vannak előítéleteim. Ettől függetlenül én rosszul voltam a volt párom stílusától. Engem sosem bántott volna, sosem mondott rám semmi csúnyát, még csak a hangját sem emelte fel, de amit más emberekkel szemben megengedett magának, az enyhén szólva is barokkos túlzás volt szerintem. Nem bírom ha beskatujáznak embereket, nem szeretem, ha hangosan káromkodnak/szitkozódnak mellettem. Én azt szeretném ha nyugi lenne. Ilyen szellemiségű, mocskos szájú apának pedig egyáltalán nem szülnék gyereket, mert én nem engedném, hogy ebben nőjön fel.


Nem értem milyen csodára vársz még ennyi év elteltével is.

2012. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem fog megváltozni, tönre teszed az életedet, még fiatal vagy.
2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Én is csak azt tudom mondani: MENEKÜLJ!


Én voltam két hónapig egy skinhead tesójának a barátnője. Hát nekem már csak az elég volt...persze szakítottunk elég hamar, nem is történt semmi közöttünk. De rá két hónapra nekem lett egy másik párom (akivel együtt vagyok 4,5 éve) akit folyamatosan lezsidóztak, egyszer meg is akarták verni. Persze én is "büdös zsidó k.va" lettem időközben.


Én nem tudnék ilyen légkörben élni. Egyszerűen nem tudnám elviselni, hogy a páromnak ilyen beteg értékrendje van. És mit vársz, miért akarjon gyereket? Jobb is, ha az ilyenek nem szaporodnak, már bocsánat...

Ne várj a csodára, mert változni nem fog. Ez a 4 év is túl sok volt erre az emberre. MENEKÜLJ még egyszer mondom.

Remélem elég erős leszel, hogy megtedd a nagy lépést, különben az egész életed rámehet, és ezt nagyon komolyan mondom!


22-L

2012. márc. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Most még csak "érdekes dolgokat" mondott rád amikor el akartad hagyni. Majd később már ütni fog. Az ilyenek nem változnak.


Még fiatal vagy, sok esélyed van egy normális életre, de egy ilyen degenerált alakkal az életben nem lesz normális életed. Ha van egy kis eszed, lelépsz mielőtt teljesen magába kavar ez a kapcsolat. Most még megteheted, mert objektív vagy, látod a hibáit, és a kérdésedből világosan látszik, hogy van kiút. Mármint van arra út, hogy lelépj! Most kell lépned, amíg az eszeddel tudod, hogy ez a helyes.


Egy ilyen ember, aki ennyire tele van gyűlölettel, a velejéig romlott, a büdös életben nem lesz képes tiszta szívből szeretni valakit. Senkit. Csak saját magát. Addig lépj le amíg lehet.....

2012. márc. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
77%
Mire vársz????LÉPJ LE!!!!
2012. márc. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ne hagyd el. Ő megtud téged védeni, és az írásodból ítélve férfias, kemény legény. Szerintem próbálj meg beszélni vele erről az egészről amit érzel.
2012. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Az embert kedves utolsó ideális esetben nem testőrt akar, hanem társat. Mitől kéne megvédeni?

Egyébként a nagypofájú skinheadek nem csak megvédeni tudják ám az embert, hanem ráhozni a bajt. Mondjuk a kedves keménylegény kikezd egy cigót, az meg hívja a rokonokait egy szép napon és jó helybenhagyják a keménylegény barátnőjét, amíg keménylegény nincs otthon. Kifigyelik, mikor megy el, és bosszút állnak. Ennyi. Ezt védelemnek neveznéd?

2012. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!