Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom skinhead és néha...

A barátom skinhead és néha durva, viszont nem akarom elhagyni. Szerintetek megfog változni?

Figyelt kérdés

Már 15 éves kora óta ismerem (most 22 éves) és ő már akkor is ilyen volt. Egyébként 4 éve vagyunk együtt. Azt hittem, hogy majd kinövi, mert minden fiatalnak van egy stílusa. Megszoktam már, hogy állandóan szidja a cigányokat, a stílusát, a zenéit, az öltözködését és a viselkedését, de mostanában elég durva másokkal szemben. Néha már a szokottnál barnább bőrű embereket is lecigányozza és elhordja őket minden féregnek. Régebben már kétszer megverték a viselkedése miatt, de ő legalább egyedül odaállt a másik 4 elé. A múltkor a legjobb barátnőm tett egy megjegyzést, erre a barátom elkezdte zsidózni meg veszekedni, én mondtam nekik, hogy fejezzék be, utána meg az volt hogy ne védjem a zsidókat. Másnap (őszintén) bocsánatot kért tőlünk. Egyszer rám is mondott érdekes dolgokat amiért kiraktam de kibékültünk.

Még korai, de már beszéltünk a jövőnkről és azt mondta, hogy ő nem lenne jó apa, ezért nem is nagyon akar gyereket. De szerintem ez az apás dolog még fog változni, én sem tudom elképzelni magam egy gyerekkel.

A viselkedését nem tudom. Szeretem és vele szeretnék élni, de nem biztos, hogy sokáig bírom még ezt az állandó gyűlöletet. Az utóbbi 1 évben sokat romlott.

Mi a véleményetek erről? Szerintetek egyszer megunja?

19/L


2012. márc. 12. 16:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az a baj, hogy skinhead, hanem az, hogy bunkó, bánt téged. Most még csak szóban, később egyszer megüt, aztán bocsánatot kér, te megbocsátasz neki. Ez még egyszer előfordul és te megint megbocsátasz és ez így megy tovább. Ilyen életet akarsz? Nem hiszem. Hagyd ott, de ne az legyen az indok, hogy skinhead, hanem az, hogy egy tuskó, aki mindenkit bánt.
2012. márc. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
39%

Én 26 éves vagyok. 12-13éves korom óta vagyok "skin". Eleinte én is ilyen voltam, de idővel megjött az eszem, a hitem ugyanaz maradt, mint anno, csak úgymond bölcs lettem.

22 évesen még fiatal, rengeteget fog változni a személyisége...

2012. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, utolsó, még ha 16 éves lenne a gyerek, egyetértenék, hogy változhat, de 22 éves, az már felnőtt, én nem hiszem, hogy alapvető változásban lehet reménykedni, főleg, hogy azt írja a kérdező, hogy az utóbbi egy évben sokat romlott.
2012. márc. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
fog változni, idővel méghülyébb lesz
2012. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
tipikus bántalmazó kapcsolat az amiben vagy, később mégdurvább lesz
2012. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 mus musculus ***** válasza:
100%

Beállnék a sorba. Kezdjük ott, hogy eleve bele sem bonyolódtam volna a kavargatásba egy olyan emberrel (már ha a barátod annak nevezhető), akinek az értékrendje, a nézetei sehol sem egyeznek az enyéimmel. Minden napom minden egyes perce vitával telne vele, amiben már volt részem épp elégszer az életben. Persze ez csak én vagyok, te vagy az élő bizonyítéka annak, hogy nem mindenki vélekedik hasonlóképp.

Tipikus zűrös, züllött vadállat pasas a tiéd, Isten tudja mire lenne képes még, vagy ami talán még fontosabb, mire lesz képes később. Romló tendencia, egy év múlva talán majd pofonnal jutalmazza az összes nemtetsző szavad. Még nem érkezett el az egérútnyerés lehetetlenségének fázisa, még szedheted a lábad, de rövid időn belül nem biztos, hogy lesz lehetőséged erre. Siess!

2012. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Én dögöljek meg nem értem a nőket! Minek kezdtél vele egyáltalán hogy ha már kezdetektől nem tetszik amit csinál? Miért akarják a nők megváltoztatni állandóan a palijukat? Ha nem tetszik hagyd ott arról meg sztem ne is álmodj, hogy megváltozik mert láthatod 4 év alatt csak romlott
2012. ápr. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 ava87 ***** válasza:

Szerinted ha ezidáig csak egyre rosszabb lett ez az egész elmebaj, akkor most mitől lenne jobb?

Az elveit nem is minősítem, felesleges lenne, önmagáért beszél. Na de ez a viselkedés... Szerinted például milyen jogon beszél így egy barátnőddel? Ezt mégis hogy gondolja? Fordított helyzetben, ha te beszélnél így egy barátjával, ő azt meddig nézné el neked?

Az is csodás, hogy - ahogy a szavaidból kiveszem - nyilvános helyeken kötekszik másokkal. Egy kulturált ember így viselkedik?

Ez a "rám is mondott érdekes dolgokat" vajon mit jelent? Csak nem cigánynak tart egy kicsit? Vagy netán zsidónak? Kellemes lehet egy ilyen kapcsolat... Majd még a végén bekéri a felmenőid papírjait, nehogy későn derüljön ki, hogy "problémás" a származásod, de szép is lesz az...

Te jó képet tudsz váni amúgy az ilyen kirohanásaihoz?

Az ilyen alakok mellé leginkább a hasonszőrű lányok illenek, vagy azok, akiknek abszolúte nincs véleményük, be lehet őket tenni a sarokba, és szépen bólogatnak, ha arra van szükség.

2012. jún. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy megunja. Én egy picit idősebb vagyok nálad, és emlékszem, 8-10 éves koromban apám a hétvégi láthatáson nem tudott hová tenni, így elvitt magával skinhead koncertre. Egészséges Fejbőr, Oi-kor, Romantikus Erőszak, és még sorolhatnám. Vagány csaj voltam, akkor még azt hittem ez jó buli, de rájöttem, hogy nem oda való egy 10 éves kislány. Azóta nem változott semmi, csak az öltözködése, az is a munkája miatt. Most 46 éves, gyűlölködik, utál mindenkit, én nem is tartom vele a kapcsolatot. Félelmetes volt azt látni gyerekként, hogy verekszik, hogy felrepedt szemöldökkel, tiszta véresen megyünk haza éjszaka. Megrémít ez a dolog, a mai napig. Egész kiskoromban azt hallgattam, hogy a cigányok így meg úgy, a négerek, a zsidók, 3 Kurt Rieder könyvet olvastatott el velem Hitlerről, és a világháborúkról. SS tetoválása van. Az Újpest meccsek után tőlem kérdezte meg, melyik cigányt verjék laposra. A cigányokat én sem szeretem, ahogy mások sem, de ő ezt a nézetet/életformát rám akarta erőltetni. Állítólag nála is fiatalkorában kezdődött, és most kétszer annyi mint a barátod, mégsem változott semmi. Nem hiszem, hogy egy ilyen fajta embernek gyerek való lenne.
2012. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Énis jóideje skihead vagyok és nálam is volt olyan hogy a barátnőmre vagy a családomra hoztam a bajt én megfogadtam ha valaki tud nekem olyan indokot mondani amire nem tudok válaszolni és belátom hogy igaza van vele akkor én felhagyok vele , Kérdező te meg probálj leülni a barátoddal ha annyira szereted és probáld neki elmondani hogy téged ez zavar ha értelmes akkor visszavesz ha nem ahogy mondták a többiek MENJ EL mert nem leSSz jó vége
2012. aug. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!