Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Mit tegyek? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
anyukám nemrég úgy megvert hogy megmaradtak a keze nyomai elég rendesen. erről fényképes bizonyíték is készült. most megint megakart verni. fenyeget állandóan apámmal együtt. a szüleim külön élnek..anyámmal lakom. de lassan megszólalni se merek mondhatjuk hogy rettegésben élek itthon minden nap úgy jövök haza hogy úristen ma megver e :| mit tehetek ez ellen? kérlek segítsetek mert nembírom már sokáig :'(
2012. márc. 12. 19:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem kellene ám visszasírni a kőkori módszereket. Nem csak abból lesz ember, akit naponta félholtra vernek az idióta szülei.
2012. márc. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
apám családjával nemvagyok jóban szóval egy nagy néni egy nagymama meg keresztanyám kilőve. másik mamámhoz mivel anyám szülei nem mennék szoval csak az intézet jöhetne szóba :| de anyu azért is megverne ha szólnék valakinek :|
2012. márc. 12. 19:36
 13/21 A kérdező kommentje:
tudom hogy miért vert meg.. azért mert (egyáltalán nem flegmán) felhoztam hogy lehetnék e magántanuló erre ő nekem rontott hogy hogy képzelem meg hogy elmebeteg vagyok.. és örjöngött amiközben ütött és úgy nézett rám mint egy véresrongyra :| annyira szörnyű volt:'(
2012. márc. 12. 19:39
 14/21 anonim ***** válasza:
Miért szeretnél magántanuló lenni?
2012. márc. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
nagyon sajnállak,elhiszem amit mondasz,ha akarsz írj privit:)
2012. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kérdező: családsegítő vagy iskolában gyermek védelmis.


Többiek: a kőkorszaki nevelés tényleg nem jó, elég lenne csak néha odacsapni, ha valaki megérdemli, nem péppé verni a másikat...

2012. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen annak aki segíteni próbál/próbált nagyon rendesek vagytok (:


aki pedg nemhisz nekem.. csak annyit hogy mutassak képet?? pont a hitetlenkedő emberek miatt lefényképedtem hogy megmaradt rajtam anyám keze nyoma.!


nem szoktam ilyenekbe hazudni! én is gyerek vagyok szoktam füllenteni..csináltam már sok hülyeséget.. anyu 2 éves koromtól egyedül nevel elhiszem hogy nemkönnyű de szerintem akkor sem ez lett volna a megoldás! ilyenbe sose hazudnék!!


azért szerettem volna magántanuló lenni mert van 3 tanár a sulimban akik ok nélkül is elkezdenek kötözködni..jó persze nemvagyok egy minta gyerek a suliban sem de 4es tanuló vagyok annak ellenére hogy nem figyelek oda mindig ésaz egyik tanár ismeri anyut.. mindig fenyeget meg trágár módon beszél velem és ez a többieknek is feltűnt.. meghát.. van pár igazolatlanom pont ezek miatt és ha kigyűlk akkor fizetnünk kell vagy intézetbe csuknak.. az ntézetnek még talán jobban örülnék anyu viselkedése miatt.. a pénzbírságnak már annyira nem mert azt is rajtam verné le mivel nemvagyunk gazdagok..

2012. márc. 12. 20:39
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyetlen egyszer sem vert meg sem anyám, sem apám, sem tanárom. Nem volt rá szükség, mert a szüleim inkább arra hajtottak hogy megneveljenek, nem arra, hogy megfélemlítsenek. Szerencsére vannak akik kifinomultabb módszereket használnak mint a vasököl. Óriási különbség van aközött hogy szemtelenkedsz és kapsz egy sallert, vagy megszólalsz és anyád/apád, vagy a tanárod bucira veri a fejed. Vagy netán van egy alsó korhatár amikortól már lehet püfölni a büdös kölkit ha kő hanem? Csak azért kérdezem mert időnként hallani olyanról a hírekben, hogy szülei kis híján (vagy nem csak kis híján) agyonverték a kisfiút, kislányt. Le lehet pontozni, de én hiszek a kérdezőnek. Akik azt mondják, hogy egyáltalán nem lehet hinni nekik, meg manipulatív kis lények, meg még nem tudom mik... Te/ti azért gyűlölitek ennyire a gyerekeket, mert nektek szar gyerekkorotok volt és a felnőttek egy szavatokat sem hitték el, hanem inkább jól elgyepáltak? Vagy mi? Mi ez a mélységes utálat?
2012. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12%
Tehát a szüleid szemszögéből: lógsz a suliból a szemét tanárok miatt (akik csak veled szemétkednek, természetesen az anyukád hibájából), el fogják venni a családi pótlékot és ezért kaptál egy taslit.
2012. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem az én apám ilyen hogy azért megüt mert nevetek jó kedvem van ő pedig valamiért ideges ezért megüt engem, én 19 éves fiú vagyok én is nyugodtan visszaütnék csak sajnos ő tart el.. Legszívesebben az ilyen embereket tök mind1 hogy szülő vagy rokon.. eltávolítanám a föld nevű bolygoról.. Minek kell akkor gyerek ha csak verésre meg csicskának használja.. az én szüleim ezt kiskoromotól kezdve csinálják velem.
2012. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!