Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan lányról, akinek a szülei hithű katolikusok, és mégis ilyen? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A lány mégis 14 évesen elvesztette a szüzességét, most 19 éves és bevallása szerint már 9 fiúval lefeküdt. Hazudni biztos, hogy nem hazudik, 1 olyan kapcsolata volt ebből a 9-ből, ami 1 évig tartott(rögtön az első), a többi csak egy éjszakás vagy futó kaland volt. Ti hogy viszonyulnátok hozzá, ha ezt megtudnátok róla?
2012. márc. 13. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Azt hogy tipikus lázadó kamasz volt. És?
2012. márc. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Azt, hogy ennyit a szülőkről, tipikus látszat-keresztények, akik csak a templomban hívők, de otthon már azt csinálhat a gyerek, amit csak akar.
2012. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ehhez semmi köze annak, hogy hithű katolikusok-e a szülei vagy sem. Lehetnének muzulmánok vagy mormonok vagy ateisták is, kit érdekel? A lánynak saját élete van, saját erkölcsi normái, saját teste, úgy és arra használja, amire akarja. Az már más kérdés, hogy később megbánta-e. Egyébként, ha jól számolom, félévente volt egy egyéjszakás kalandja. Hát ez a mai világban már majdnem apácának számít, szerintem nem olyan sok.
2012. márc. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem volt köztetek gond,ezek a tények a múltból min változtatnak?
2012. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Pevi válasza:
A gyerek valószínű képmutatásnak tartja az egész vallást, nem hisz benne. Emellett egy tipikus lázadó kamasz. A szülei meg valószínű nem beszélgettek el vele fontos dolgokról. Ez a "szentfazékság" ebben az esetben nagyon káros.
2012. márc. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A szülei nem tudnak erről...

Nem olyan régen ismerjük egymást, tehát nem sok éves ismertségre vagy barátságra kell gondolni...azért fontos ez számomra, mert egy családomban lévő sráccal kezdett el járni.

Amúgy a kommentekből ítélve csak nekem furcsa az a 9 fiú...pedig én nem kaptam vallásos nevelést, sőt a szüleim elég nyitott emberek. A mai világban már úgy látszik, velem van a baj :D

2012. márc. 13. 10:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is gáz, hogy ennyit pasizott ilyen korban (pedig nem vagyok szentéletű vénasszony én se, húszas éveim közepén járva). Szerintem igénytelen dolog fűvel-fával összefeküdni, de ettől még 19 évesen akár meg is komolyodhat és lehet belőle hűséges, jó barátnője annak a bizonyos fiúnak.


A szülei vallásának az egészhez semmi köze, egyet viszont nagyon elszúrtak: biztos, hogy nem figyeltek eléggé a lányukra. És most nem arra célzok, hogy őrködni kéne az erkölcsei fölött, hanem hogy beszélgetni, meghallgatni, törődni vele...


Én mindezzel együtt megpróbálnám elfogadni őt, adni neki egy esélyt, hiszen az mindenkinek jár. Ha rendesen viselkedik, akkor a múltjáról függetlenül igyekeznék megkedvelni, illetve jó példával, beszélgetéssel próbálnám jó irányba terelgetni, megmutatni neki, máshogy is lehet.

2012. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
A hithű katolikusság sokszor semmi mást nem jelent csak azt hogy úgy csinálunk mintha frankó szuper emberek lennénk, magasan mindenki felett erkölcsileg, közben meg a leggázabb, legfrusztráltabb, legnormálatlanabb emberek kerülnek ki közülük. Ilyen családban nem csoda ha a kislány ilyeneket csinál. Szomorú, de nem egyedüli a helyzet.
2012. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizonyára kikészült a hithű katolikus szüleitől és így próbál megszabadulni attól, amit bele akartak nevelni, de ő nem vevő rá. Egyébként nincs véleményem, az ő élete.
2012. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valszeg pont emiatt lett ilyen...
2012. márc. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!