Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

18 éves, nagyon jó tanuló,nagyon szép lány, 3 éve van párkapcsolata, de még nem feküdtek le egymással (vallási okokból), 1 év múlva lesz az esküvőjük a párjával.

Sok igazi barátja van, céljai vannak az életben, igazán vannak értékei.

Szóval nem a mai tipikus tinik egyike :)


Köszönöm a normális válaszokat!


2012. febr. 22. 22:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
Egy komoly lány jut eszembe róla.
2012. febr. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
52%

Mekkora sötét b.nkó ez az első válaszoló... :)


Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem fura. Jó értelemben persze, mert már annyira megszoktam, hogy a mai tizenéveseknek tényleg semmi sem szent, és lehet, hogy tudnának nekem 28 évemmel újat mondani, pedig én sem voltam egy kisangyal. Minden tiszteletem.

2012. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudja mit hagyott ki eddig.
2012. febr. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%

Az hogy nem feküdtél még le a barátoddal és 1 év múlva összeházasodtok nem tartom jó ötletnek!

És ha nem jó vele a szex 19 évesen ott leszel 1 férjjel és no szex-el???

Nagyon komoly lehetsz, de még nem házasodj meg, tanulj és élvezd az életet!

2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
77%

Tiszteletben tartom a döntéseit. Én sem vagyok egy bulizós típus, ráadásul 5 éve az első szerelmemmel élek együtt. De nekem pl. a szűz dolog sok lenne.


Ha neki ez jó, akkor minden oké. Nekem a már túl konzervatív benyomást kelti.

2012. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%

Azt nem gondolnám, hogy annyira erkölcsös lányka lenne, ha már 15 évesen pasizott. Még ha nem is feküdtek le, akkor is.

Az viszont szép dolog, hogy 18 évesen még szűz.

Azt viszont pláne nem gondolnám, hogy 18 évesen kéne házasodni. Ez nem a középkor, ahol országok szövetsége, vagy akár a család vagyona forogna kockán. Manapság nincs értelme tizenévesen házasodni.


30-40 éves korukra besavanyodott emberek lesznek belőlük.

2012. febr. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolom, hogy direkt a jó tulajdonságaidat írtad le, vagy fényezed magad és ettől nem leszel különb hogy az esküvőig szűz maradsz, sőt szerintem hátrányod is lehet belőle. De ha nektek így jó. :)
2012. febr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
65%
Vissza fogja még sírni a fiatalkort. Majd akkor bulizni, meg mindent bepótolni, mikor már gyerekei lesznek. Az rendben van, hogy vki komoly gondolkodású, de az esküvő még nagyon korai.
2012. febr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
36%

Kb ez jut az eszembe erről...


"Párnanaci puncikobold"


:D


http://www.youtube.com/watch?v=W-LwiZK8WGs

2012. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
Azt gondolom, hogy mindezektől nem lesz jó ember. Szűzként mondom, hogy az, hogy még megvan a szűzhártyája valakinek, nem lesz se több, se jobb.
2012. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!