Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tenne más a helyemben?...

Mit tenne más a helyemben? Mondjak le azért a legjobb barátnőmröl mert zavar hogy a párom nagyon csinosnak tartja, és én ezt látom a szemében?

Figyelt kérdés
Nagyon féltékeny természetem van. Szeretem a páromat ,és biztos vagyok benne hogy annak ellenére hogy tetszik neki nem lenne soha közöttük semmi.Több éves a kapcsolatom mind kettejükkel,és a párommal élek. Régen megemlitette hogy nagyon csinos (átlagon felüli alakja van ez tény),amikor alkalma van rá utána fordul probálja titokban... nem veszi észre hogy ott van a szemem.A lány tudja magárol hogy csinos,és nem kell ahoz feltünő öltözet hogy látható legyen.. Közben jött egy össze tüzés,amit én ki használva nem hivom át. Kezd hiányozni !!De arra gondolok hogy a párom szemében mit láttam abban a párszor elő forduló tekintetben!
2012. márc. 13. 16:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem egy ideig hanyagold a barátnődet.Ez most kiábrándító lesz,de az ember is ösztönlény és sokan vannak,akiknek mindig minden körülmények között a szex és az egó az első,úgyhogy az nyer,aki erősebb.Ezek sajnos az én tapasztalataim.Ha arról van szó,hogy ki tetszik a másik nemnek,általában mindenki kifordul magából és olyan dolgokat dob el magától,ami amúgy fontos.Ez az én tapasztalatom,sajnos,nem muszáj velem egyetérteni,de én ezt látom.

De nem ismerlek titeket,lehet,hogy tényleg csak túlreagálod a dolgot.Mindenesetre én a helyedben tartanék a barátnőddel egy kis szünetet.

2012. márc. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
45%

Akkor mégis miről van szó? Ha megbíznál a párodban, akkor nem aggódnál azon, hogy megnéz egy másik lányt. Az én párom is megnéz más nőket, nem fogadott vakságot. Nehogy ne nézhessen más nőre...

Nyilván hülye vagyok, hogy nem értem, de itt igenis a bizalomról van szó. Ha bíznál bennük, akkor nem agyalnál baromságokon. Le lehet pontozni.


Üdv

2012. márc. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
84% nyugodj meg, kérlek!:) Az a baja, hogy szerintem belátta, hogy valami nem stimmel vele és "normális" akar lenni. Nem akarja, hogy ilyen hülyeségek foglalkoztassák. Lehet, hogy igen, a gyökere ennek a bizalmatlanság! És kapsz tőlem egy zöld pacsit, mert aranyos voltál, hogy oda írtad, hogy le lehet pontozni! :D :D
2012. márc. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
És? A párom nem titkolja, nyíltan bevallotta, hogy neki a 170+ cm magas nagy mellű, vékony lábú lányok jönnek be. Mondjuk hülyeség volt kiemelnem, hiszen mindenki az ilyen lányok tetszenek, és meg is értem:D Én 160 cm vagyok, és bár 47 kg, a lábam vastag, és a mellem is kicsi. Nekem is az őfelé lányok "tetszenek", gyakran viccelődünk az egyik női ismerősünkön, aki gyönyörű, és pont olyan mint akit leírtam, hogy bevehetnék harmadiknak. Amikor megjegyezte, hogy milyen csinos, akkor csak nagyképűen néztem rá, hogy "én előbb fektetem le. fogadunk?" :D Valamiért még is velem van másfél éve, pedig bárkit megkaphat mint 184 centis vízilabdázó. Szóval nyugi, ha pedig megcsal, akkor sincs semmi baj, hiszen minden okkal történik, nem? Egy szép kapcsolatként akarsz vissza tekinteni rá, vagy egy olyanra, ahol aggodalmakkal volt teli?
2012. márc. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem szakítanám meg a barátnőmmel a kapcsolatot az biztos! A párod szerint csinos lány.Van még biztosan 5 millió olyan nő,aki tetszik és tetszeni fog neki.Ha megtudod,hogy az utcában lakó szőke 18 éves is tetszik neki,akkor költöztök? Ugye érzed,hogy butaság?

Azt mondod nem csalna meg,akkor mi a gond? Tetszik neki,neked is biztosan több férfi tetszik,de szerelmes csak a párodba vagy.

2012. márc. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szerintem kicsit kevés az önbizalmad, az ilyen helyzeteket csak ideig-óráig lehet manipulálni. Mondjuk megszakítod vele a kapcsolatot, ez nagyon konvencionális... Millió szép nő van rajta kívül is.

Magabiztosabbnak kell lenned, a férfiak férfiak maradnak ez tény, én is az vagyok. De nem hülyék, megérzik ha egy nő biztos önmagában, tudja mije van. Ez tiszteletet ébreszt és végül is minden erről szól. Ez a kapcsolat titka. Tiszteled-e őt, mint embert? Az én barátnőmnél is van dögösebb, de száz "átlagon felüli alakúért" sem adnám oda!

2012. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!