Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik szépnek érzik magukat, de még soha senki sem szólította le őket?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok mi lehet az oka?
2012. márc. 11. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szép :D Mégis meglesnek az uccán :D
2012. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a túl szép lányokkal megeshet az ilyesmi,mivel róluk mindenki azt hiszi,h már úgyis van barátjuk, meg úgyse lenne náluk esély...
2012. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mellméretetek milyen? alak? popsi?
2012. márc. 11. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pont az ellentetje vagyok,nem érzem magam szépnek,és mégis mindig megnéznek,és olyan pasik jönnek oda hozzám,hogy húú:D
2012. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. válaszoló... Ez elég álszent duma...


Nekem már mondták sokszor, hogy milyen kis bociszemű kis szépség vagyok (tanárok, osztálytársak, barátok, egy-két bátrabb fiú, vagy bulikban).

De általában mégsem jön oda senki hozzám a saját korosztályomból. Legfeljebb csak k€félés céljából szórakozó helyeken. Inkább a 30 évesek szoktak megszólítani...

Néha amikor randiztam (17-20 éves srácokkal), az volt az érzésem, hogy mindjárt összesz@rják magukat a félelemtől. Vagyis inkább tőlem. Pedig nem harapok...:)

De végülis már megszoktam.

2012. márc. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én pontosan ilyen vagyok, talán azért mert elég népszerű vagyok és nem mernek kezdeményezni.


Sp voltam.

2012. márc. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem csak egyszer szólítottak le, de nem tom mit gondolt a csávó, egy fejjel alacsonyabb volt nálam. ráadásul gebébb is volt mint én.
2012. márc. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!