Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek a kapcsolatnak már...

Ennek a kapcsolatnak már befellegzett?

Figyelt kérdés

Igazából ezt nekem kellene tudni, de egy kis tanács jól jönne mástól is! :)

Eléggé megromlott a párkapcsolatom, 2 éve vagyunk együtt a párommal és az utóbbi fél év nem valami rózsásan múlt el. (én 23/n, ő 24/f)

Sokat veszekedtünk, sokmindenben nem értettünk egyet és egyikünk sem engedett az igazából, de főleg ő. Nagyon sokszor próbáltuk megbeszélni, nem sok sikerrel...

Igazából az volt a bajom, hogy nem kaptam meg tőle a számomra elég figyelmességet, nekem többre lett volna szükségem, de nem is próbált ezen változtatni, csak annyit mondott mindig: "én ilyen vagyok".

Aztán eldöntöttem, hogy én változok, változtatok a hozzáállásomon, és nem fújom fel a dolgokat, több mindent elnézek neki. ez be is vált. Nála. Csakhogy ezzel én annyira érdektelen lettem az irányában, hogy már nem is érdekelt hogy egyeltalán találkozunk-e napokig, sőt inkább nem is akartam látni. (ő persze ezt kihasználva, több időt töltött a barátaival, hamár úgyse szólok érte) Aztán egyre jobban kezdtem észrevenni, hogy idegesit, 1000 meg 1000 hibája van, amit mostmár nem tudok elviselni és egy jó dolgot sem tudtam mondani róla. Ettől persze megijedtem, hiszen azelőtt nagyon is szerettem és ragaszkodtam hozzá, minden nap látni akartam.

Felvetettem neki, hogy tartsunk szünetet, hogy rendbetegyem a gondolataimat, elmondtam neki, h szeretném, ha figyelmesebb lenne velem, ha a barátaival szemben én nem csak másodlagos lennék (főleg ez a probléma). 5 nap szünet után, kezdett hiányozni, aztán irtam neki. beszélni akartam vele, remélve, hogy majd találkozni akar velem, ehelyett kijelentette, h ma nem, mert ma jönnek a haverok és ő bizony nem mondja már le a bulit, majd holnap találkozunk. Ez megint annyira rosszul esett, hogy teljesen összeomlott bennem minden, hogy ennyire nem tart fontosnak, hogy ilyen esetben sem képes inkább lemondani a haverjait, és velem megbeszélni a kapcsolatunk további sorsát. Ezen megint összevesztünk és mondtam neki, h akkor továbbra is szünet van, és többet ne várja tőlem h kezdeményezzek...

Erősen gondolkodom a szakításon, de nagyon nehéz...

Nem tudom mi lenne a helyes döntés, ha egy kicsit látnám hogy akar változni, egy kicsit is odafigyelne h ne bántson meg folyton, akkor lenne esélye. De ezek után most nagyon meggondolom. Szerintetek mit kéne lépnem? meddig várjak? szakítsak?


2012. márc. 15. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Én nem sok jóra számítanék tőle. A leírtak alapján nekem flegmának tűnik.-Oké, majd talizunk, de ma a haverokkal buli...ez kb.olyan, hogy várd ki a sorod.

Ha szeretne, alig várná, hogy lásson újra.

2012. márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

igen, én is ezt mondtam neki. de ő ezt teljesen másképp fogja fel.

azzal kezdte h egész nap rám gondolt, meg jajj de hiányzok neki, aztán meg puff, kijelenti hogy ma buli és ő bizony le nem mondja, merthogy honnan is tudhatta ő, hogy én pont ma irok neki...

2012. márc. 15. 14:51
 3/10 anonim ***** válasza:

"idegesit, 1000 meg 1000 hibája van, amit mostmár nem tudok elviselni"

Ennek a kapcsolatnak vége....Ez az első jel,mikor már minden idegesít benne!

Ne pazarold az időd rá....

2012. márc. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

a bulival kapcsolatban igaza volt, mert azt már előre lebeszélte.

Minden más nekem furcsa. Az, aki nem hajlandó kompromisszumra, mindig csak a másik engedjen, az elég nehéz eset, és igen-igen rosszul esne, ha nem lenne hajlandó kicsit megerőltetni magát a kedvemért.

A szeretet lényege, hogy olyat is megteszünk a másikért, ami nekünk nehezebb, de ezzel örömet szerzünk neki. Pl. legyen kedvesebb.

Kissé önző ez a pasas, nem gondolod?

Ha nem vagy boldog vele és ő nem hajlandó változtatni, akkor miért lennél vele???? Érdemes lenne még pár évet vele tölteni? Szerintem nem.

2012. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már megérett a döntésed, csak megijedtél tőle kicsit. Nem okos dolog sokáig húzni ezt, az csak esély forrása a további sérelmekre, jobb a hirtelen halál, mint a hosszú szenvedés , nem?

Lehet, hogy hiányozna egy darabig, de amint ráérzel egy kicsit ennek az ízére áldod majd magad, hogy nem húztad tovább..

Előre kell nézni, magadat rendbetenni, új célokat kitűzni és nem arra várni, hogy valaki más majd megváltozzon azért, hogy te boldog lehess!

Nem szabad mástól várni ezt, mert magadat csapod be.

Nem is kell őt hibáztatni, de magadat sem. Elmúlt, kész.

Szebb holnapot!

2012. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, a bulival kapcsolatban ellenkező véleményen vagyok mint az előző.

Ha én szeretek valakit, aki arra kért, hogy tartsunk szünetet, mert nem teljesen boldog mellettem és felhív, hogy találkozzunk, nincs az a baráti, haveri, családi esemény amit ne tennék félre azért, hogy láthassam. Ha szeretem.

Ettől lenne férfi egy férfi az én szememben, de eddig még én se nagyon találkoztam ilyennel..

2012. márc. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szakíts mindenképp,ebböl már nem tudsz "várat építeni"


èn is hasonló szituban vagyok most,én se tdom hogy mit tegyek,de valószínüleg dobom

2012. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

2 ev utan ezt tapasztaltad, 5 nap utan nem tartja fontosnak, hogy lasson, mivel "baratai" varjak, mivel azokat nem sertheti meg, tehat illemtudo a baratod. Ha te ezt igy eltudod fogadni, akkor meg van kozos tematok, de gondolj arra, hogy 2 ev kapcsolat volt, s mire szamithatsz 4-6 ev mulva, amikor talan mar kozos baba is van, akivel otthon vagy egyedul, mivel a baratokat megserteni, elhanyagolni nem lehet, ezt nem illik! Legy hatarozott es tudd azt, hogy mit akarsz, mit tudsz elfogadni, eppen ezert ne menj a baratodnak konyorogni, mivel neki kell belatni azt, hogy valoban ezen valtoztatni kell, eloszor a parom, aztan a kulvilag, a baratok! Meddig es mire varsz?

Az elet elotted van, ffiatal vagy, tartasod legyen, legy turelmes, hiszen nem ez az egyetlen ffi, viszont az igazira meg varnod kell, de ami kesik, nem mullik!

2012. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem ennek tényleg véget kell vetnem... de úgy félek! :(

Most irt, hogy ha akarok vele beszélni, akkor én menjek hozzá mert ő bizony el nem jön! EZ MI? még neki áll feljebb. meg hogy ne gondoljam hogy én irok neki és ő rögtön ugrik! nem a játékszerem... ez hülye? Ezek után komolyan elgondolkodom hogy egyeltalán szeretett e valaha is? :(

2012. márc. 15. 16:27
 10/10 anonim ***** válasza:

ezerszer jobbat érdemelsz és fiatal vagy. SZerinted meddig működne még ez? Ha szeretne és veled akarna lenni tenne ezért a kapcsolatért. Már nem érdekli ha megbánt mert ha vagy vagy ha nem úgyis jó, mert ott vannak a haverok.

Tudom nehéz lesz meg fájni fog egy ideig, de más idővel boldogabbá fog tenni.

2012. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!