Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hordanátok azt a gyűrűt?...

Ti hordanátok azt a gyűrűt? Amit a volt párotoktól kaptatok szülinapotokra, de közben vége lett a kapcsolatnak.

Figyelt kérdés

2012. márc. 12. 18:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem.Sajnos én nagyon tudok ragaszkodni tárgyakhoz,egy csomó cuccom van és szinte mindenről tudom,hogy kitől és mikor kaptam.Ha olyan személyre emlékeztet,akire nagyon nem szeretnék gondolni,akkor nem kínoznám vele magam és elraknám valami láthatatlan helyre.Ki sosem dobnám,mert emlék és ki tudja,lehet,hogy 80 éves koromban már csak mosolyognék arra,hogy voltam valamikor szerelmes belé.
2012. márc. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Ha már nem jelent semmit akitől kaptam és így nem okoz fájdalmat ha ránézek a gyűrűre, akkor simán. Vagy ha pl. barátok maradtunk, de úgy már nem jelent semmit.
2012. márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én hordom. Eleinte fura volt, de megtanultam úgy tekinteni rá, mint csak egy ékszerre. Tetszik a gyűrű azóta is, én választottam annak idején, és nem tulajdonítok neki jelentőséget, hogy honnan van.
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne, kivéve a jeggyürüt.
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi! Úgy vagyok vele, mint Palm. Én választottam, tetszik, tökre szerettem, de nem nagyon tudok elvonatkoztatni azoktól az évektől, amikor még párként voltunk és hordtam...

Köszi a véleményeket, csak kíváncsi voltam, hogy más hogy gondolja, csak én vagyok-e defekt :)

2012. márc. 12. 18:24
 6/22 anonim ***** válasza:
80%

Én minden további gond nélkül használok táskát, blúzt, meg hasonló dolgokat, amiket extől kaptam.

Gyűrűt meg más ékszert lehet, hogy nem hordanék - vagy ékszerésznél becserélném másikra :) mert azért kidobni, elajándékozni nem volna szívem, az meg, hogy álljon egy fiókban szerintem nem megoldás, mert az azt jelenti, hogy valami elől menekülsz, és tuti nem kellemes érzés, ha épp keresel valamit abban a fiókban.

Én magamon azt figyeltem meg, hogy minél hétköznapi használatúbbá teszek egy tárgyat, az annál inkább veszít az ilyen hozzá fűzött érzelmi töltetből.

2012. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%
Én nem. A gyűrű egy szimbólum, a folytonosságot, az örök állandóságot jelképezi.
2012. márc. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
ha szépen váltunk el, akkor igen, különben meg nem!
2012. márc. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
2. vagyok. Felettébb érdekelne, hogy mit is írtam, ami miatt le kellett pontozni? Nem számít, csak érdekel, hogy ennél a kérdésnél és ennél a válasznál mégis mi a radairosseb lehetett az oka??
2012. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
én mindenkire zöld kezet nyomtam, amikor az első kommentet írtam!!! remélem válaszol az, aki valóban lehúzott!
2012. márc. 12. 18:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!