Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák. Mit tudtok tini lányaito...

Apák. Mit tudtok tini lányaitokról? Hogy viselitek ha ismerkedik és barátja van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az enyém speciel semmit nem tud rólunk, mert vagy 6 éve nem látott minket
2012. márc. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindent tudtam róla (többet, mint az anyja...). Nagyon jó kapcsolatban voltunk. Volt olyan barátja, akivel nem szimpatizáltam, ezt mindig meg is mondtam neki.
2012. márc. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mint a "kicsi" lányát (16) féltő apa, nem vagyok nagyon boldog.:D De mivel úgy néz ki, hogy eddig betartják a játékszabályokat (nem megy a tanulás rovására, a mgbeszélt időpontban otthon van, nem csak buli van, de járnak szinházba, múzeumba stb) elfogadom a helyzetet, mert felfogom, hogy ez az étet rendje. Persze, azért szigorúan odafigyelek mindenre, amire módomban áll odafigyelni.
2012. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!