Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat...

Hogy vegyem rá anyukámat arra, hogy szoknyába járni jó?

Figyelt kérdés

Nem akarja engedni, hogy úgy öltözzek, ahogy szeretnék. ez rosszabb nekem mint a kínzás. Még azt sem engedi, hogy szoknyát hordjak. Apum szeretné, de na...


14/L


2012. márc. 16. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

gondolom fél, hogy befagy a segged...

majd nyáron járhatsz szoknyába. Egyébként nem értem a szigorúságot, indokolta valamivel, hogy miért ne járjál szoknyába? Félt a fiúktól, vagy mi?

2012. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. szerintem az a baj, hogy ő elég .. olyan nem is tudom. Fura.. És tudom, hogy nem szép meg minden, de nem értem, komolyan. Nagyon idegesítő, hogy még ölzözni sem szabad nekem ..
2012. márc. 16. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen rövid az a szoknya... Amúgy a szoknyához azért még kicsit hideg van. Hány éves vagy?
2012. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
14 éves. És ilyen vastag harisnyával gondoltam. Amúgy térdig erő. (kb.)
2012. márc. 16. 20:03
 5/6 étoile et lune ***** válasza:
Kérd meg, hogy érveljen a szoknya ellen, aztán könyörögd ki, hogy menjetek el valahova együtt (mondjuk vásárolgatni/nézelődni), és hadd legyen rajtad szoknya. Öltözz fel, de ne legyél k*rvás, hadd lássa, hogy szoknyában is ugyanaz a kisugárzásod. Esetleg vesd fel, hogy mi lenne, ha tartanátok egy szoknyás napot, csak úgy kipróbálni az egészet, hogy milyen, aztán ne felejtsd el közben lelkendezni, hogy neked milyen jó érzés, hogy szoknya van rajtad.
2012. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj ez nagyon jo :).. koszi .
2012. márc. 17. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!