Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A pärom talälkozik a volt...

A pärom talälkozik a volt kisfiäval, ahol a volt barätnö is ottvan, és megkérdezte, hogy elviheti e a közös kisfiunkat is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

a päromnak van egy 4 éves fia a volt barätnötöl.nekünk pedig egy mäsfél éves.a pärom 3 hetente läthatja a kisfiät,és csak ugy hogy ott a volt barätnöje is,és csak 4 orät.nagyon bunko a csaj,de gondolom ebböl a pär sorbol kiis derült..nem engedi külön el az apjäval a kisfiut,ide hozzänk sem.pedig nagyon jo apa a pärom!

és most megkéRt hogy most szombaton mikor talälkozik a mäsik kisfiäval,magäval viheti e a közös fiunkat.nagyon boldog lenne ettöl a pärom,hiszen a kicsik méGiscsak féltestvérek,és neki minden vägya az hogy a kisfiuk talälkozzanak.én nekem ezzel bajom nem is lenne,csak az hogy ott a volt barätnö..ezéRt nem szeretném öt elengedni szombaton.ti mit tennnéTek?


2009. jún. 11. 22:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

engedd el nyugottan, baja nem eshet, hiszen az apukája vigyáz rá.

Nem kell, hogy minden találkozásra magával vigye, de ezen előbb-utóbb át kell esnetek.

Te miért nem mész vele?

Szerintem abban sem lenne semmi kivetnivaló, ha a páromnak lenne mástól gyereke, én is meg szeretném ismerni.

2009. jún. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Azt írod, a párod nagyon jó apa, hát szerintem, akkor bízz benne! Ha nem engeded el vele, az kicsit hasonlít is az exnő hozzáállására. Ha elengeded, márpedig miért is ne engednéd, a párod biztosan nagyon büszke lehetne és a kisfiúknak is így lenne a legjobb. Én arra szavazok, hogy egy picit tedd félre az ellenérzéseidet azokért, akiket szeretsz és megérdemlik.
2009. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
én megszeretném ismerni a kisfiut,kiväncsi vagyok rä.de bevallom nem szivesen mennék ugy hogy a volt barätnö is ott van,de mär töle is hallottam vissza,hogy sem örülne neki.a kisfiut nem engedi el hozzänk sem.nekem csak furcsa lenne a szitu,igy elsöre belegondolni,hogy a kisfiam meg a barätom a volt barätnövel és a kisfiäval programozik:(.
2009. jún. 11. 22:45
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Szia! Én nem engedném. A párodnak kellene elérni, hogy a nagyobbik fiát elhozhassa, hiszen jár neki a láthatás. A Te kicsidet Te óvod, a saját közegébe ismerje meg a féltestvérét. Az én lányom is ennyi idős, és nem engedem el párom nagyobbik gyermekével, függetlenül attól, hogy a párom is ott van. Ráadásul nálunk a nagyobbik gyerek nem fogadja el testvéreként a kislányunkat. Nem tudhatod milyen reakció lenne nálatok. Szerintem elsősorban a láthatást kellene megváltoztatni, és akkor találkozzanak a gyerekek.
2009. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
bizok a pöromban,elszokta vinni a kicsit nélkülem néha ide oda,csak ez lenne az elsö hogy a volt barätnövel meg a kisfiäval összefutna a mi fiunkkal.de igazatok van,elengedem szerintem,hiszen a fiam is örülne biztos,a pärom meg repdesne az örömtöl.:)
2009. jún. 11. 22:48
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Én is azt javaslom,hogy menj velük,nem értem miért lenne az baj.De miért nem mehet hozzátok a párod kisfia?Korlátozva van a láthatás?mert ahhoz komoly okot kellett felmutatni anyukának a bíróságon.Ezt nem az anyja dönti el hanem a bíróság.Mint ahogy azt is,hogy hogyan van a láthatás,amit általában 2 hetente szoktak megállapítani,szünetek fele...stb.A gyerekeknek is jobb lenne ha ismerhetnék szerethetnék egymást.És persze nektek is az lenne a legjobb ha nem ellenségeskednétek egymással.
2009. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
most mondta a pärom,hogy mär 1 honapja megkéRdezte a volt barätnöt hogy a mi fiunk mehet e..mär bocsänat,de elöbb nem tölem kellett volna megkéRdezni hogy elengedném e a kicsit?nem éRtem:(..elöbb a volttal beszeli meg,utäna meg velem..és most mondta hogy ezelött nem engedte neki a volt barätnö hogy a mi fiunkat is vigye,csak most.én erröl sem tudtam csak kb most 5 perce.rosszul esett.
2009. jún. 11. 22:57
 8/23 anonim ***** válasza:
27%
Te vagy a jelenlegi, Te vagy a társa, ezért Neked kell elsőnek lenni, nem az ex-nek. A Te fiad a kisebb, és mégis Ő igazodjon? Kérjétek a gyermek láthatásának újboli meghatározását, és akkor, amikor nálatok tőlti a nagyobbik gyerek az idejét, játszhatnak majd együtt. Ne engedd el a kicsidet az apukájával,akármilyen jó apa is. Nem ismered azokat,akikkel találkozik.
2009. jún. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
82%
"a volt kisfiával" ...
2009. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha az ex nem engedte volna meg, akkor fölöslegesen kérdezett volna meg téged is, nem? ezen ne akadj fönn szerintem. Én is így tettem volna a párod helyében.

Mindig ott kérdezek először, ahol nagyobb elutasítást "várok", mert egyáltalán nem várom, csak számolok azzal is...

Engedd el a kisfiad a pároddal, mi baja eshet?

2009. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!