Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinájak ha szeretem a...

Mit csinájak ha szeretem a férjem de annak örülök ha nincs itthon? Illetve egy hetvege még oké de 4 nap? Fárasztó nagyon.

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 09:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miben fáraszt?
2012. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

" de annak örülök ha nincs itthon "


sokan vagyunk így vele,de mi még ezt nem mertük kimondani....

2012. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát bekorlátoz mit csinálhatok mit nem. Menni sose megyünk sehova nem lehet kimozdulni a lakásból.itthon kell punnyadni és még meg is magyarázza ez mennyire jó mert akik programokra járnak azok nem szerelmesek mert ott sok az ember fujj akik igazán szeretik egymást azok kettesben akarnak itthon lenni. Egesz nap feküdni de. Főzni tvzni ennyi! !
2012. márc. 17. 09:37
 4/15 A kérdező kommentje:
Mikor nincs itthon en néha elmegyek sétálni egy moziba vagy kávézni ismerőssel vagy ha épp valami program van a városban fellépő ilyesmi. Régen pl ha márc 15 volt vagy aug 20 akkor én mindig mentem nálunk ez volt a szokás most meg ez van .érdekes én akkor is láttam sok párt meg családot akik mennek.
2012. márc. 17. 09:41
 5/15 anonim ***** válasza:
47%
Mielőtt hozzámentél,nem tudtad hogy ennyire be van punnyadva?
2012. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Menj akkor is ha otthon van.Megmondhatod neki,hogy akik szeretik egymást azok együtt mennek... :)

Nehagy magad korlátozni,mertg most még csak zavar,hogy korlátoz,de nemsokára idegesíteni fog és meg fogod gyűlölni.Akkor inkább legyen egy kis konfliktus abból,hogy te menni akarsz

2012. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem volt ilyen. Plázákban töltóttük az időt moziban fesztiválokra jártunk meg koncertekre. Vidékre is lementünk akár koncertekre meg fesztiválozni.Sétaltunk is. Aztán egy idő után ilyen lett.fokozatosan. Mondván nem kell ez már nekünk 2en a legjobb .házasok vagyunk most már megváltozik az ember vsak egymásnak kell élni. Mikor szóbahozom hogy régen mentünk. Akkor mondja milyen jo hogy rájöttünk hogy kettesben a legjobb.sokkal jobb mint a koncertek meg a majális embertömeg fujj. Ha igazán szeretsz én vagyok neked a legfontosabb velem vagy boldog máshol emberek vannak nem tudunk kettesben lenni fujj
2012. márc. 17. 09:48
 8/15 anonim ***** válasza:
26%
Érdekes egy szerelem lehet, ha nem bírod elviselni a közelségét 4 napig....
2012. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Férjed megírhatná a "hogyan fojtsuk unalomba jól működő kapcsolatunk és vessünk véget házasságunknak" című könyvet.

Egy kapcsolatnak folyamatosan új élmények kellenek. Mert különben ellaposodik és vége.

Mi 25 éve vegyunk együtt, de soha nem ültünk otthon. nagy baráti kör, színház,mozi,utazás,a gyerekek.

És igen elmegyünk egymás nélkül,a saját baráti körünkkel akár több napra is.Hiszen nincs annál nagyobb élmény mint utána hazajönni.

Én egy olyan kapcsolatot mint amit leírtál1 hétig se bírnék.

Változtass mielőtt kiszerettek egymásból

2012. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Irányítani akar, kisajátítani, ráadásul tök lusta. Hagyd a fszba, menj csak el. Mi lesz, ha gyerekeitek lesznek? Nem fognak mást látni, csak h apa-anya egész nap itthon ül, semmi jó programra nem járunk...


Nekem mostohám ilyen, és körülötte már mindenki. Apa sem jár el sehová, állandóan itthon ül... idióta dolog, ráadásul olyan gyönyörűen idegbeteg lesz tőle az ember, h csak na, hisz semmi értelmes kikapcs nincs.

2012. márc. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!