Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem külföldön dolgozik....

A férjem külföldön dolgozik. Havi 1x jön haza. Ha itthon van, egy napot a haverjaival tölt a 2-ből. Nagyon nehéz így, néha nehéz megállni, hogy hű maradjak. Van valaki így?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 17:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
A férjednek nem nehéz?
2012. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ülsz le vele és megmondanád őszintén ,hogy neked ez így nem jó.Gyerek van?
2012. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mióta vagy házas?
2012. febr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
88%
ha 2 napot töltene veled, akkor könnyű lenne hűnek maradnod? Ébresztő, a férjed viselkedése a kisebbik rossz ebben a sztoriban.
2012. febr. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
32 éves. 1,5 éve vagyunk házasok. Nincs még gyerekünk. Elvileg szeretnénk mindketten. Az a bajom, egész hónapban itthon ülök, várom haza, nem járkálok sehova, csak edzésre. Aztán hazajön, és egész napra elmegy. Én ilyenkor eléggé elkeseredem, mert nagyon nem esik jól amit csinál. Elhiszem, hogy neki is nehéz, de nekem is az.
2012. febr. 18. 17:18
 6/27 A kérdező kommentje:
4/5, akkor érezném, hogy velem szeretne lenni.
2012. febr. 18. 17:19
 7/27 anonim ***** válasza:
65%

Nekem sem esne jól, hogy 1 hónapban egyszer találkozunk és azt is a barátaival tölti. Miért nem együtt szerveztek valamit a barátaival és igy nem lenne probléma, hangúlatosabb is lehetne, vagy mégsem?

Te miért nem mész vele?

2012. febr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mész el vele te is külföldre?

És miért ülsz otthon egész nap? Miért nem mész el dolgozni? És akkor most mi a baj? Hogy nem bírsz hozzá hű lenni vagy hogy a 2 napból, amit itthon tölt csak 1-et van veled?

2012. febr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az elején mentem vele, de már nem vágyom menetrendszerűen erre minden szombaton mikor itthon van. Megértem persze, hogy vannak haverjai, mondjuk pár havonta 1x, de a többi szombatot tölthetné velem, hisz így is alig látom. Ilyenkor, mikor itthon van, töltődöm egy hónapra, mert utána jön az egyedüllét.
2012. febr. 18. 17:27
 10/27 anonim ***** válasza:
62%

sztm. dugasd magad rendszeresen valakivel... (ezt most komolyan mondom...!- nem kell lepontozni.)

Ugyan mi értelme van 1napért hónapokat szenvedni? :-/

2012. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!