Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egész életetekben szegényen...

Ha egész életetekben szegényen, kuporogva élnétek és egyszer csak óriási összeghez "jutnátok", mégis ti mit kezdenétek vele?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 10:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
70%
7. és 17. vagyok. a többit már írtam. De még egy balatoni nyaraló beleférne, anyukámékat meg elküldeném amerikázni. Ott él a húga és már évek óta nem találkoztak.
2012. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindenkinek van valami szívecsücske, amit szeretne a világban megjavítani.

Ezért az egyéni, hogy ki miyen célra jótékonykodna.

Az én mániám a vakvezető kutya képzés. Ebben az esetben arra áldoznék, de aktívan részt vennék benne. Nem a szakmai, hanem a pénzügyi részében.

Magyarország vakvezető kutya nagyhatalommá válna és ellátná a világot jól képzett ebekkel.

2012. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
17 ismét. Igen, boldogsággal töltene el minket. Mikor kicsik voltunk a tesóimmal, kigyulladt a pajta és az állataink az istállóban égtek. Az egész falu összefogott és segített nekünk. Volt olyan falubeli aki a pesti rokonait is lehívta. Nem kértünk, de kaptunk. Ezt soha nem felejtem el ennek a falunak!
2012. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Vennék 1 jó helyen levő kertes házat, a maradékot pedig lekötném, amíg be nem fejezem a tanulmányaimat, mert pl. 300milliót már be lehet tenni évi nettó 10%-ra, vagyis évi 30 millió lenne a kamat, ami havi 2,5 millió tisztán. És ebből éldegélnék, és kimennék külföldre kitanulni egy olyan dolgot, amit itt még senki se csinál, de lenne rá igény, majd erre alapozva elindítanék egy orvosi-biotechnológiai céget, és el is ment a pénz (azért kb. 40-50 millió vésztartalékot hagynék).

Amennyiben bejönne az üzlet és milliárdos lennék, akkor jótékonykodnék, de nem úgy mint pl. a Demján, hogy szociális alapon osztogatnám a pénzt (mert így a jó része a pénznek naplopó, koszos bűnözőpalántákhoz kerül, akik nyerőgépbe hajigálnák vagy cigit/piát vennének belőle), hanem létrehoznék 1 ösztöndíjat orvostanhallgatóknak, és csak a tanulmányi eredmény számítana az elnyerésénél.

2012. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Vennék egy házat, nagy kerttel. Bevásrolnék a fiamnak, minden szépet és jót. Elmennénk nyaralni valami szép helyre. Segítenék a szüleimen. Jótékonykodnék, beteg gyerekeknek, rászorúlóknak.
2012. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
én most ha annyi pénzhez jutnék,teljesíteném a haldoklo anyukám utolso kívansagat es szebbe tennem az utolso napjait.rendbetennem az eletemet,es mindenkinek akniek rosszat okoztam megprobalnam ilyen modon segiteni...a penzt befektetnem,vennek hazat,es a fiam jovojere gondolvan biztos dolgokba invesztalnek....27 n
2012. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

1. Az biztos, hogy senkinek nem mondanám el, csak akire tartozik (férj, feleség, szülők maximum). Mivel hirtelen ilyenkor olyan sok barát megjelenik, ismerem vagy nem, de mind engem akarna. Vajon miért?

2. A meglévő hitelektől (már ha van) igyekeznék minél hamarabb megszabadulni.

3. Most érdemes ingatlant vásárolni, mert pang a piac és áron alul is hozzá lehet jutni lakásokhoz, házakhoz, telkekhez. 5-10-15 év múlva meg jóval magasabb áron lehet őket majd eladni.

2012. márc. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Amerikába mennék és telepednék le ott
2012. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Bár ugy lenne !!!!!!! de mikor?
2012. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
A kamataiból élnék, ha élhetnék olyan színvonalon, ahogy addig, és otthagynám a munkámat.
2012. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!