Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy férfi sír?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy pl. meghalt valakije, hanem sír mondjuk egy filmen, vagy ki van merülve, megbántották stb.
2012. márc. 16. 18:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
ÚRISTEN, A FÉRFIAK IS EMBEREK????
2012. márc. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

A párom pont ilyen, és imádom érte, mert ki tudja mutatni az érzéseit, és kivagyok azoktól az emberektől, akik azt vallják, hogy a férfiak márpedig ne sírjanak.

Ők is emberből vannak, érzésekkel és ennyi

23/L

2012. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
20%

Hát,lehet,hogy le leszek pontozva.Lehet ,hogy emberek, sőt biztos!:))

De nekem furcsa lenne, ha a férjemet könnyezni látnám egy megható filmen,vagy elkeseredésében,megbántottságában...

Biztos ,hogy együtt éreznék vele,mivel jómagam nagyon érzékeny vagyok.

De számomra nem lenne " férfias" többé...

Szerintem gyenge idegzetű az a férfi,aki ilyenen sír....

2012. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs azzal semmi gond. Akkor sem, ha a fenti okok miatt teszi. Mi is csak emberek vagyunk, érzésekkel, nem pedig robotok.
2012. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ja , képzeld el, nem csak pisztolyból é s gyerektartásból vannak. Olyanoknak, mint te. Igen , egy férfi ha ember is tud sírni. Meglepő, de mi is emberek és érző lények vagyunk, nem csak p..cs és fizu.
2012. márc. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Tragédia -.-.

Ők is emberek, hadd sírjanak. Amúgy ezért halnak meg előbb a ffiak, mert "sírni szégyen", így nem tudják kiadni a feszkót, csak marcangolják magukat.


Szerintem tök "jó" dolog, már az is nagy lépés, hogy fel meri vállalni a párja előtt, nekem egy milliomoddal sem lenne kevesebb tőle, sőt, épp ellenkezőleg, nagyon tisztelném érte. :)

Az már más kérdés, hogy engem pl. nem látna sírni, mert nem bőgök mások előtt... egyedül végigbőgöm a Gyűrűk Urát, de ha más is nézi velem, akkor csak nyeldeklek nagyokat :) Tök gáz.

2012. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell nekem esni, én is férfi vagyok. És ritkán előfordul, hogy elszakad a cérna, de nem szégyenlem.
2012. márc. 16. 18:55
 8/32 anonim ***** válasza:
Nem szokásom sírni, egy évben egyszer előfordul. A feleségemnek tetszik :)
2012. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
45%
Erre csak azt tudom mondani, hogy nem kiegyensúlyozott az a férfi,aki egy filmen sir!Viszont, ha megbántották és nem tud ellene mit tenni, akkor igenis hadd sirja ki magát!
2012. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Erről nekem egy filmjelenet jut eszembe.

Azt hiszem én is így viselkednék mint a filmben a nő..

http://www.youtube.com/watch?v=2qWpKFySLhY

2012. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!