Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? Megrendült a...

Mitévő legyek? Megrendült a bizalmam a férjem felé. (hosszú! )

Figyelt kérdés

7éve vagyunk együtt,5éve házasok van egy kislányunk is másfél éves. A férjem jó Apa, bármit kérek megteszi/megveszi nekünk anyagi biztonságot megadja, szeret és próbálja kimutatni is, viszont elég szeszélyes és hirtelen haragú (már beszéltünk róla, hogy kezelteti magát az indulatai miatt). Tegnap volt egy vitánk. Nem értettünk egyet egy gyereknevelési módszerben.(ő azt az elvet vallja, hogy a gyerek mindent a kezébe vehet felügyelettel, én nem engedek neki dolgokat-felügyelettel sem:olló, kés, sörösüveg, cigicsikk...stb) Szóval babánk tegnap játszott egy olyat, hogy szívószálat dugdosott a söröspohárba és utána meg lenyalta. Szóltam a férjemnek, hogy ezt ne engedje, aztán szóltam mégegyszer. Innen jött a vita. Végül én "hisztiben" törtem ki, ő meg lekevert nekem egyet, a gyerek előtt. Persze miután lenyugodtunk bocsánatot kért, azért hogy így kijött a sodrából. Megkérdeztem tőle, hogy mit érzett a pofon alatt. Azt mondta: Semmit.

Nem tudom mitévő legyek. Fáj a szívem, főleg a babánk miatt, hogy ezt végig kellett néznie és szegényt alig tudtam megnyugtatni. Valószínű túlreagáltam, de azért szerintem nem annyira, hogy ez legyen a vége.

Szerintetek hogyha elkezdi az indulatkezeléseit megváltozhat? Ki, mit tenne a helyemben? Tanács? Elválni nem szeretnék, elsődleges a házasságom megmentése


2012. márc. 12. 12:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én elválnék. Az első pofon után jönni fog a többi, és a kislányod azt fogja látni hogy apa veri anyát. Ezt a stresszt pedig nem lehet ráerőszakolni egy kislányra, és szerintem te sem ezt a sorsot szeretnéd.
2012. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Huhha!Emiatt pofonvert?Hát nem tudom hogy mit tehetnél bocsi!De 1 valamit fogadj meg!Mondd el neki a gyerek előtt ilyet soha többé ne tegyen és ne is veszekedjetek előtte!

Nagyon tudlak sajnálni!

2012. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg elmegy, és kezelteti magát, akkor ok. Azonban ha erre nem hajlandó, akkor válj el akkor is ha nem szeretnél, mert aki egyszer megteszi, az megteszi legközelebb is.
2012. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyere előtt ne tegye meg hát maugy se!

Lehet nekem is válóok lenne!

2012. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most sietős a dolgom, futtában annyit írnék, hogy egy férfinak soha nem szabad kezet emelnie a nőre. (Persze fordítva sem, ne értsetek félre.)

Nagyon sok jót hallottam a kineziológiai kezelésekről, egy esélyt mindenképpen adnék. Nagyon bízom benne, hogy a férjed nem fog elzárkózni ettől.

A legjobb ha olyant kerestek, aki ezt az ágat pszichológiával együtt végzi.

Valószínül a kompromisszum az ami nem igazán működik.

Hirtelen ennyit tanácsolok, egy iránynak teljesen jó lehet.

2012. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Komoly gondok vannak a férjeddel, ha egy ilyen kis ügy miatt lekever egy pofont! Ha nem lennétek házasok (+gyerek), akkor simán azt mondanám, hogy hagyd ott.


Ha hajlandó arra, hogy ezt kivizsgáltassa magát orvossal, és eljárjon kezelésekre, akkor maradj vele, és segíts neki, de számíts rá, hogy kaphatsz még 1-2 pofont.:S

2012. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell mindjárt elválni, ha szeretitek egymást, ha jól megvagytok egyébként, ha jól működtök, mint család.

DE: a pofon megengedhetetlen!!! Szóval tudatosítsd benne, hogy ezegyszer még szemet húnysz, mert fontos neked ő, a gyerek, a házasság, de ne legyen több alkalom! A férjed bűnét növeli, hogy a gyerek előtt tette, amit tett. A gyerekek nagyon érzékenyek. Hiába kicsi még, egy ilyen jelenetnek komoly lelki következményei lehetnek nála.

2012. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
kineziológushoz viszem, holnap. A kezelésbe belement, ő is tudja, hogy ez nem jó így
2012. márc. 12. 13:06
 9/25 anonim ***** válasza:
68%
Ezt most úgy kell érteni ha rájön a dili puff kapsz egyet?Mi vagy Te gyerek akit igy kell rendre utasítani?Nem fog megváltozni,ha hagyod magad akkor kaphatsz még egy párszor.Én biztos nem maradnék vele
2012. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak a kezdet,és ha nem állsz gyorsan a sarkadra,jönnek majd a következők.Még egy esély,kezeltesse magát,ha így se megy,válás.
2012. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!