Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy olyan...

Miről beszélgessek egy olyan emberrel, akit szinte nem érdekel semmi?

Figyelt kérdés
Fiatal lányról van szó,semmi nem érdekli.
2012. márc. 17. 16:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért kötelező beszélgetni valakivel? Ha látod, hogy nem akar, akkor csak arra szorítkozol, ami a lakhatással kapcsolatos: mit vegyünk, mit együnk, pucold ki a wc-t stb.
2012. márc. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
72%

Semmi esetre se legyél vele türelmetlen. Introvertált, nehezen nyílik meg. A bizalmát is el kell még nyerned, ami az ilyen embereknél nem könnyű.

Esetleg kérj tőle segítséget vagy tanácsot valamiben. Köszönd meg. Az ilyesmik építik az emberi kapcsolatokat.

2012. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%

Oké,azért nehogy már az embernek állandóan azt kelljen lesnie most éppen miről kiván társalogni a nagyságos asszony,vagy miről nem és az ő személyiségéhez,igéyneihez alkalmazkodni és nyitogatni a kis burkot körülötte,ha ő nem tesz érte semmit.

nem tudom az introvertált emberek egy része miért hiszi azt,hogy mindnekinek velük kéne foglalkozni,hogy végre bezséljenek,megnyiljanak stb. Ők fel ennyit nem tesznek a kapcsolatért,aztán csodálkoznak ha magukra maradnak.

Szerintem,főleg ha lakótársak vagytok mind a kettőtőknek nyitni kéne,nem csak neked.Velem ugyan ez volt,próbálkoztam,próbáltam a kedvére tenni,témát tlaálni,mindig hívtam őt is ha volt valami programom,ő meg el volt a saját magányában,és még én éreztem szarul magam amikor elköltözött.

Szóval perzse,legyél türelmes,megértő,de a seggét kinyalni nem kell.

2012. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Amúgymeg nem kell senkinek a kegyeiért küzdeni.ha ő nem kiváncsi rád,akkor szard le te is. Baromi idegesitő tud lenni némelyik ilyen ember,pedig én sem vagyok az a nagyszájú típus.
2012. márc. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

ismerem a tipust. és nem az a helyzet hogy semmi nem érdekli, csak semmi olyan nem érdekli, ami körül az átlagos, mondhatni szürke emberek élete forog.


nehéz megtalálni azt a témát amiről tudtok beszélgetni, de nem lehetetlen.

2012. márc. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Időjárás és a muszáj dologok megbeszélése a lakásban: ki mit fizet, ki van soron a takarításban stb.


Egyébként nincs olyan ember, akit semmi sem érdekel. Az introvertált embere valóban nehezen nyílnak meg, de meglepő módon általában nagyon mély és gazdag lelkiviláguk van belül; a biztalmatlan emberek is nehezen nyílnak meg, de ha mígis, kiválóan le lehet velük társalogni.


Az úgynevezett titokzatoskodó nárcisztikok szoktak gy viselkedni, mint az, akiről írsz, illetve a mélyen depressziós emberek. Alkalmasint feldobhatnál neki egy témát: pszichiáter!

2012. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Annak az okosnak, aki ezt írta:


"nem tudom az introvertált emberek egy része miért hiszi azt,hogy mindnekinek velük kéne foglalkozni,hogy végre bezséljenek,megnyiljanak stb."


- PONT az, hogy nem hisszük azt, hogy mindenkinek velünk kéne foglalkozni. Pont attól ráz ki a hideg, ha valaki minden áron beszélgetni akar. Nekem jó, ha nem beszélek. Neked miért nem?

2012. márc. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"nem tudom az introvertált emberek egy része miért hiszi azt,hogy mindnekinek velük kéne foglalkozni,hogy végre bezséljenek,megnyiljanak"


Én is introvertált vagyok, és szerintem te nem tudod, mit jelent a szó.


Inkább veled van probléma, ha mindenkivel beszélgetni akarsz. Miért nem lehet elfogadni, hogy van olyan ember, akit nem érdekelsz, és aki akarja, hogy ő se érdekeljen téged?

2012. márc. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%

Én ezt úgy értettem,hogy akkor zavar ha valaki így viselkedik,ha mellé állandóan panaszkodik hogy neki nincsenek barátai,őt nem hivják sehova stb. Az én lakótársam ezért költözött el,holott én számtalanszor nyitottam felé,utána még nekem kellett volna szarul éreznem magam amiért neki nem volt elég jó a társaságom.Ezzel semmi gond,de akkor döntse el,hogy mit akar,kapcoslatot épiteni,vagy ha nem akkor ne rinyáljon emiatt.

És egy csoportot irtam,ami feltételezi azt,hogy akinek nem inge nem veszi magára. De az ilyen heves kitörések pont azt mutatják,hogy nagyon is magatokra ismertetek talán.

2012. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem. Azt jelenti, hogy türelmetlen vagyok a buta emberekkel. Magam introvertált vagyok, és szerintem aki zárkózott, az nem játssza meg az agyát, hogy álpanaszkodik, pláne ilyen dolgokról, ami nagyon komoly és érzékeny dolog.


Úgyhogy ez nem egy introvertált ember volt, csak egy hülye p.

2012. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!